• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

"dziurka" przy wędzidełku, czasami podczas masturbacji pojawia się "piana"(?)

Franko17

New member
Cześć pisze do was z problemem, jestem już 11 miesiecy po operacji stulejki i plastyki wędzidełka, z samego zabiegu jestem srednio zadowolony, chociaz najwazniejsze ze sprzet jako tako dziala.
Jednym z tych powodów jest dziurka przy wędzidełku(która nie wiem co może oznaczać), i dosyć napuchniecie wedzidelko w stanie spoczynku. Podczas masturbacji czasami czuje dyskomfort (mozliwe ze jest to kwestia braku nawilzenia członka). Jeszcze warto wspomnieć o bardzo szybkim finiszu, mam 18 lat i nie wiem czego to moze byc przyczyna. zdjecie zdjecia nr 2.
 

Zib33

Active member
Dziurka to cecha anatomiczna - nie wygląda, by w tym miejscu lekarz cokolwiek robił. Nie przejmuj się nią, co najwyżej uważnie myj, aby nie zbierała się tam mastka. Napuchnięcia wędzidełka jakoś nie widzę. Ogólnie ze zdjęć wygląda to całkiem dobrze.

Sprawdź, jak będzie z nawilżaniem - bardzo możliwe, że to jest główna przyczyna wrażliwości i szybkiego dochodzenia.
Piana to tak jak piszesz, preejakulat.
 

Trolo

Well-known member
Jeżeli przez dziurkę nie płynie mocz czy nasienie to tak jak kolega pisał wyżej taka cecha anatomiczna. Jeżeli by coś płynęło przez nią to można podejrzewać błąd lekarza. I również jak kolega wyżej uważam, że nawilżenie pomoże.
 

Podobne tematy

Do góry