• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dzisiejszy zabieg

kalka3011

New member
Witam. Dziś miałem zabieg : krótkie wędzidełko napletka. Pytanie mam takie , kontrole mam za 5 dni a ze stresu nie spytałem lekarza o ściaganie napletka. Czy do kontroli mam sciagac cały , chyba tak stopniowo prawda? I jak wy to mieliscie , ile razy w ciagu dnia robilsicie tak
 

Colby96

New member
Ja mogłem ściągnąć od razu cały napletek więc tak robiłem i psikałem Octeniseptem. Ale jeśli ty napotkasz jakąś przeszkodę i poczujesz jakiś ból to zaprzestań. Plus zawsze możesz zadzwonić do lekarza i się spytać :)
 

kalka3011

New member
No własnie psikałem tym dzisiaj, nawet jak psikłem to troche krwi zaczeło lecieć ale troche. A jedno pytanie, bo penisa trzeba w góre trzymać , znaczy ku górze to mozna plastrem czy czyms innym przykleic jego? Bo tak samo to spaduje ...
 

kalka3011

New member
Mam pytanko małe, ponieważ na żołedziu tam gdzie szwy mam jeszcze, zrobiło mi sie jakby biała plama czy coś takiego, robie tym octeniseptem. U lekarza mam być w poniedzialek, ale wy tez takie cos mieliscie?
 

kalka3011

New member
Witam. Pytanie mam do was, lekarz powiedział , że wszystko ok jest ale zakazenie mam. I mówił , zeby rumiankiem lub szarym mydłem. Można rumianek na gaze i tak troche po żołedziu?
 

kalka3011

New member
Jestem tydzien po zabiegu, i mam problem z ściagnieciem napletka rano ciezko jest , musze rumiankiem przemyc wtedy schodzi idealnie :( . W dzień bez problemu schodzi, we wzwodzie jeszcze nie próbowałem , obawiam sie , że szwy pekną czy cos innego .
 

kalka3011

New member
Mam pytanie ostatnie :p, stosuje diprolene, i ogólnie we wzowdzie schodzi napletek więc dobrze jest, ale gdy sciagam napletek on w jednym miejscu boli tylko tak troszke ale boli i dzis jak sciągałem troche krew puscila z rany ale troche tez. I pytanie ile moze trwać taki ból przy sciaganiu napletka? dodam , że zoladz mam wrazliwy bardzo :(
 

Podobne tematy

Do góry