• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dzisiejszy zabieg

stulejarz16

New member
Witam.
Mam 16 lat, dzisiaj miałem zabieg plastyki + coś z wędzidełkiem. Oglądałem różne zdjęcia po plastyce na forum i stwierdziłem, że żadne nie jest podobne do mojego ;/ tam gdzie wędzidełko mam opuchnięte, po pewnym czasie zrobiło to się lekko sine ;/ a napletek mam tak wycięty jak kawałek pizzy, taki trójkącik jest wycięty i w nim są szwy. To normalne? Lekarz nie kazał mi w niczym dziwnym go moczyć, tylko w wodzie z szarym mydłem, nic więcej. No i zmieniać opatrunek po każdym oddawaniu moczu. Po jakim czasie mogę zacząć ściągać napletek? Bo teraz nie ma o tym mowy, ani kawałek. Po jakim czasie będę mógł się normalnie z nim kąpać?
 

stulejarz16

New member
Mógłby ktoś odpowiedzieć? To normalne że mam takie wcięcie? ;/ Czy jest możliwość że to szwy mogły pęknąć? ;// odpowiedzcie bo już panikuje ;/
 

sławek83

Moderator
Ciężko powiedzieć jak sie nie widzi jakie wcięcie masz. Jeśli chodzi o kąpiele, to ja już w pierwszy dzień brałem prysznic a napletek próbowałem ściągać tyle ile mogłem, jak czułem ból to przestawałem i tak codziennie po trochu. Jak możesz to fotki wstaw to może coś więcej będzie można powiedzieć.
 

stulejarz16

New member
Mam jeszcze problem z opatrunkiem. Po prostu jakoś zsuwa mi się do góry i schodzi z penisa, trzyma się ledwo na "napletku" (w cudzysłowie po 1 dzień po operacji to nie bardzo przypomina napletek :D). Mam go spróbować mocniej zacisnąć plastrem? Nie będzie boleć? Bo jak próbuję to troche boli.
 

stulejarz16

New member
Kupiłem dzisiaj oscenisept, ale mój lekarz nic mi o nim nie mówił. Tzn. powiedział żebym tylko moczył w wodzie z szarym mydłem. Mam używać tego osceniseptu mimo tego że o nim nic nie wspominał? ;d
 

sławek83

Moderator
Ilu lekarzy tyle różnych metod leczenia. Jeden każe nic nie robić, drugi myć tylko w szarym mydle, jeszcze inny daje jakieś maści. Obojętnie czego tam byś nie używał obserwuj jak się goi.
 

stulejarz16

New member
No ok. Robię tak że płuczę w wodzie z szarym mydłem a potem octeniseptem psikam i zakładam nowy opatrunek. Wczoraj miałem zabieg, ale w środę pójdę na wizytę upewnić się że wszystko ok.
 

Podobne tematy

Do góry