• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dzień po

Contador

New member
Witam. Wczoraj miałem zabieg przedłużenia wędzidełka. Zabieg wykonany w Lublinie, prywatnie w ArsMedica. Zabieg trwał ok. 10min. Zostało mi zrobione nacięcie ok 2cm na wędzidełku. Dostałem znieczulenie, zastrzyk, dobrze ze tego nie widziałem:) Troche czułem jak tam skrzybał ale było ok. Lekarz nie założył szwów, nawet opatrunku, bo nie było potrzeby, nie krwawiło. Zalecił aby zwyklym mydłem obmywać, osuszac. Lekko krwawi teraz. Problemow z wykonywaniem jakich kolwiek zajęc nie mam. Koszt 500zł. Czekam teraz az sie zagoi i napisze jaki efekt. Natchneliście mnie na zabieg :)
 

majkel23

New member
Witam, dzisiaj miałem wykonywany zabieg przedłużenia wędzidełka. Wszystko zostało zrobione przez NFZ , zupełnie za darmo i poki co nic nie boli i wygląda całkiem spoko. Problem w tym ze nie wiem co z tym teraz zrobić, jak pielęgnowac. Macie jakies wskazówki co robic po zabiegu aby wszystko sie zagoiło ? z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam serdecznie ;)
 

Contador

New member
majkel23 napisał:
Witam, dzisiaj miałem wykonywany zabieg przedłużenia wędzidełka. Wszystko zostało zrobione przez NFZ , zupełnie za darmo i poki co nic nie boli i wygląda całkiem spoko. Problem w tym ze nie wiem co z tym teraz zrobić, jak pielęgnowac. Macie jakies wskazówki co robic po zabiegu aby wszystko sie zagoiło ? z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam serdecznie ;)
mi lekarz zalecił tylko obmywac mydłem, i tak robię. Pytałem czy czyms smarować, odpowiedział tylko mydło i bedzie ok.
Jestem juz 30 godzin po zabiegu i jest ok. Coraz mniej krwawi.
 

Podobne tematy

Do góry