• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dzień po zabiegu

kamiluss

New member
Zastanawia mnie troche to low tight jak to jest skoro jest ktoś taki jak dr babykin bardzo sławny i robi obrzezania tak że chowa blizne w rowku zażołędnym , wedzidęłko wycina w pień że jest tam zwykła skóra i ludzie na to nie narzekają. Oczywiscie nic nie mądruje tylko daje pole do dyskusji bo mnie to osobiście ciekawi a tego lekarza też gdzieś tutaj znalazłem przez przypadek. Prześledziłem też trochę to jego forum ruskie i w sumie zna sie gość na rzeczy.

Ja tak mam zrobione. Wędzidełko usunięte całkowicie i skóra na jego miejsce jest delikatnie naciągniętą

Co do erekcji, a raczej jej braku po obrzezaniu to ja będę się upierał że problem zaczyna się i kończy w głowie. Mi staje jeszcze długo przed samą penetracją i nigdy z tym nie miałem problemu. Obrzezanie na to nie wpłynęło, wręcz przeciwnie mam wrażenie że szybciej się podniecam.
 

nope

Well-known member
A to jezeli chodzi o erekcje to ja tez bede sie upieral ze to nie ma ze sobą nic wspolnego. Jak już to doznania może ktoś miec inne ale erekcja będzie bez zmian.
 

MKD

Active member
Ja juz mowilem to X razy. Mialem przez zaniedbanie stulejke calkowita tak zaawansowana, ze nie dalo sie skora ruszyc w wzwodzie - napletek byl naciagniety ja po calkowitym tight xd

mimo swiadomosci, ze osiagnac orgazm nie bylo latwo (mialem specialna technike ale jej nie zdradze nigdy) to i tak erekcje mialem na zawolanie.

kobieta, ktora poznalem probowala mi zrobic dobrze reka to gdzies 10 minut jej to zajelo i przyjemnosci nie mialem zadnej poza wytryskiem wiec w glowie mialem zakodowane, ze na co mi ta erekcja jak zadnego pozytku nie ma?

a co bylo na kolejnych spotkaniach? Jak probowala to i tak stawal, od samego calowania nawet stawal bo sie zwyczajnie podniecalem.

czucia nie mialem zadnego bo przeciez calosc byla caly czas zakryta napletkiem a raz jej sie udalo doprowadzic do wytrysku bez orgazmu a erekcje i tak byly.

po obrzezaniu bez zmian, erekcje dalej sa i tak samo jak wczesniej czyli od niczego w sumie
 

Patryk123411

Active member
Dokładnie tak jest, jeżeli ktoś ma problemy z potencją to obrzezanie nie ma tutaj nic do tego.
Oczywiście tyle że jak nie masz żadnych receptorów erogennych bo masz je wycięte, nie utrzymasz wzwodu bez stymulacji stanie Ci ale po chwili opadnie bo nic nie czujesz. Tutaj też działa podświadomość taki stan się pogłębia wiesz ze nie masz przyjemności to twój penis się buntuje i nie chce stawać do pionu. To tak jakbyś był miłośnikiem pizzy i nie mógł byś się oprzeć temu aby ją zjeść kiedy leży koło Ciebie czuł jej zapach przyjemność z jej jedzenia itd... i wogóle a po jakimś czasie stracił byś np smak tak całkowicie nie odczuwał byś już przyjemności z jej jedzenia po jakimś czasie twój mózg podświadomie nie lubi już pizzy nie odbiera przyjemności z jedzenia jej przestaje ci smakować choć odczuwasz np jej zapach(Czysto teoretycznie) . Dojście ręka.Podkreślam ręka ze stulejka jest przecież możliwe receprory są tylko pod skóra możesz np.ścisnąć mocniej penisa i lekko ruszając skóra zewnętrzna stymulować sam tak robiłem gdy miałem jeszcze napleta.
 

Patryk123411

Active member
Nie mylić jednego z drugim obrzezanie to nie jest pozbycie się napletka w całości, tzn. Ten kawałek tej różowej skóry który macie pod żołędziem i jest możliwy na nim poślizg nawet te 0.5cm nazywa się napletkiem. Pozbycie się go całkowicie. Mając dosłownie sam żołądź nie masz bodźca wysyłającego sygnał do mózgu odpowiedzialnego za utrzymanie erekcji i dojście do orgazmu jest to możliwe ale ściskając penisa dość mocno aby uścisnąć nerwy a pochwa taka ciasna nie jest... dla samego żołędzia nie ma różnicy czy slizga się po pochwie czy ręce odczucia są takie same.
 

MKD

Active member
Oczywiście tyle że jak nie masz żadnych receptorów erogennych bo masz je wycięte, nie utrzymasz wzwodu bez stymulacji stanie Ci ale po chwili opadnie bo nic nie czujesz. Tutaj też działa podświadomość taki stan się pogłębia wiesz ze nie masz przyjemności to twój penis się buntuje i nie chce stawać do pionu. To tak jakbyś był miłośnikiem pizzy i nie mógł byś się oprzeć temu aby ją zjeść kiedy leży koło Ciebie czuł jej zapach przyjemność z jej jedzenia itd... i wogóle a po jakimś czasie stracił byś np smak tak całkowicie nie odczuwał byś już przyjemności z jej jedzenia po jakimś czasie twój mózg podświadomie nie lubi już pizzy nie odbiera przyjemności z jedzenia jej przestaje ci smakować choć odczuwasz np jej zapach(Czysto teoretycznie) . Dojście ręka.Podkreślam ręka ze stulejka jest przecież możliwe receprory są tylko pod skóra możesz np.ścisnąć mocniej penisa i lekko ruszając skóra zewnętrzna stymulować sam tak robiłem gdy miałem jeszcze napleta.
Wyjasnij jak to sie dzialo, ze z calkowita mialem 0 przyjemnosci a moglem utrzymac wzwod dlugo bez dotykania sie
 

MKD

Active member
Zapomnialem dodac, skora byla tak napieta e wzwodzie ze ruch sprawial bol a nie przyjemnosc. Tak jak po obrzezaniu tight xd

wiedzialem, ze bedac z moja kobieta nie ma opcji na chociaz minimum przyjemnosci a i tak penis stawal na same mysli jak sie nie dotykalismy
 

Patryk123411

Active member
Nie miałeś wyciętych receptorów? Ukryte tak jakby założyć na siebie 2 gumki? Nie wiem jak to wytłumaczyć może nie masturbowalea się długi czas i samo podniecenie zrobiło swoje... Prędzej tak to widzę..
 

MKD

Active member
Nie, braku masturbacji nie bylo, napletek nie do sciagniecia, napiety konkretnie.

ale mi zawsze stawal bez problemu, nawet pod wytrysku szybko znowu staje. Taka mam psychike
 

kamiluss

New member
Nie miałeś wyciętych receptorów? Ukryte tak jakby założyć na siebie 2 gumki? Nie wiem jak to wytłumaczyć może nie masturbowalea się długi czas i samo podniecenie zrobiło swoje... Prędzej tak to widzę..

Tak jak napisałem, ja miałem wycięte całe wędzidełko we względu na zrosty i odczucie jest lepsze, niż przed obrzezaniem.

Erekcja jak była na zawołanie, tak jest, więc problemów szukałbym nie w obrzezaniu.
 

Patryk123411

Active member
Tak jak napisałem, ja miałem wycięte całe wędzidełko we względu na zrosty i odczucie jest lepsze, niż przed obrzezaniem.

Erekcja jak była na zawołanie, tak jest, więc problemów szukałbym nie w obrzezaniu.
Tyle że ty posiadasz trochę tego napletka jak widać, nie masz się co porównywać do mnie, uwierz mi że brak tego receptora to kalectwo sprubój dojść np. Nie dotykając tej części a samego grzyba, ale to za jakiś czas jak straci nadwrażliwość wtedy zrozumiesz co mam na myśli.
 

Patryk123411

Active member
Żeby jednego... Końskie dawki Viagry nie pomagają testosteron 1700..i żołądź nie wypełnia się krwią jedynie ponad tygodniowa abstynecja sprawia że mam już jakieś spontaniczne wzwody i coś czuję i mogę dojść w 20 min... Tak to i w 2.5 h nie da rady dopiero przy mocnym ścisku coś czuć jak imadło ale zaraz pojawia się ból i bodzce znikają.. za jakiś czas uderzam do androloga jeszcze,zobaczymy co powie, ale szczerze to nie widzę już dla siebie szansy żadnej. I nie tylko ja mam taki problem widzę usuwając w całości wewnętrzny. To nie jest psychika
 

nope

Well-known member
A jak byłeś na prostowaniu u prof Perdzynskiego to rozmawiałes z nim o tym? Co ci na to powiedzial? Z tego co wiem gosc ma duza wiedze i duze wyksztalcenie to moze by co madrego powiedzial i doradzil
 

Patryk123411

Active member
Pytałem powiedział że nerwy idą jakieś 3 cm od grzyba, że jak partnerka dotknie 2 razy to powinna być erekcja (tyle że pochwa nie jest taka ciasna) i że powinna być zadowolona bo dłużej można i że tak jest ładniej... Itp.. I że oni też tak obrzezaja, w sumie nie widziałem jeszcze żeby komuś perdzyński wszystko wyciął. Jakoś nie widziałem prawdy w jego oczach a co niby ma powiedzieć pacjentowi? raczej chce podbudować na psychice bo wie, że sytuacja i tak już nie ulega zmianie nic nie zrobisz już z tym.
Wogóle zabawne jest to że jak mi czasami kapnie trochę żelu na jajca to czuje podobne bodzce co na grzybie.
 

nope

Well-known member
Może problem w tym że jakiś lekarz przy obrzezaniu zrobił Ci przez przypadek częściowe odnerwienie? Jest możliwe coś takiego.
 

Patryk123411

Active member
Jak miałem drugi zabieg to miałem wyciskanego krwiaka przez szwy taki doktorek się trafił Paweł Kowal (ordynator urologi wrocławskiego szpitala) Uwaga!!! na niego. Mówił że to przez moją krzepliwość po czym wyniki w normie, gość robi obrzezanie i nie zamyka naczynek ...., ale mimo wszystko wtedy było dobrze.. Wszystko zaczęło się po tondlu, w sumie to już wtedy zastanawiałem się czemu mnie w nocy erekcje nie budzą zawsze ciągnęły szwy a i tak przecież było ciasno. I jeszcze jakoś jak miałem te szwy to w sumie się dziwiłem, że jakoś erekcje tak nie występują nie mam takiego parcia po 11 dniach wypadły prawie wszystkie szwy.
 

nope

Well-known member
Ogólnie Tondla bym o taką akcje nie podejrzewał bo on wie co robi. Generalnie też odnerwienie nie wpływa na erekcje a jedynie na odczucia. Też nie będę dużo mądrował bo wiedzy na ten temat nie mam ale może spróbuj jakieś dobrego gościa który pomoże psychicznie? Może jakos sie przestawisz i nauczysz odczuwac przyjemnksc ponownie? Takie ciagle wmawianie sobie ze nie masz wewnetrznego napletka itd na pewno Ci w tym nie pomaga i kodujesz sobie w głowie jeszcze bardziej to że nie masz doznań.
 

Podobne tematy

Do góry