• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dzień po zabiegu

Patryk123411

Active member
Ja się nakręcam na maksa, żeby coś czuć probóje się przestawić i mimo nawet że mam w głowie że jest fajnie to mój mały się buntuje i nie stoi poprostu jakby penis miał swój mózg i te bodzce są dla niego za słabe hehe no tak bym to ujął próbowałem nawet różnych żeli itp itd. to jest tak jakby babeczka lizała Ci jądra niby uczucie jest nawet przyjemne, ale nie dojdziesz tak. Jedyny sposób to dobre nawilżenie i bardzo mocny ucisk na nerwy.. i poruszanie ręka w stylu hmm coś z prędkością uderzajacego młota pneumatycznego hahaha i to przez 20 minut no nie da się tak to nie jest zdrowe bezpieczne ani normalne.
 

Patryk123411

Active member
Po tym zabiegu nie mam dziewczyny. Dosyć przykra sprawa te moje przygody z obrzezaniem .. jedna na chwilę była, ale nic nie czułem, ścianek pochwy tego uczucia że jesteś w środku erekcja kaput jakbym miał na sobie 3 ciasne gumki.
Teraz z kobieta? Po tym jak widzę jak zachowuje się mój sprzęt i z własnych doświadczeń obserwacji, nie ma szans..
 

MKD

Active member
A zawsze potrzebowales stymulacji do erekcji? Ja moge samymi myslami ja wywolac na zawolanie. Moglem kiedys, podczas stulejki czesciowej pozniej calkowitej i po obrzezaniu tez (high tight)
 

Patryk123411

Active member
Powiem tak przed obrzezaniem tym już u dr. Tondla mogłem mieć taką erekcje jak skała na samą myśl i trzymać ją długo mieć orgazm 4 razy pod rząd jak tego chciałem po 30 min przerwy i dojść normalnie bez problemu.Jak koleżanka usiadła obok niezła laska nawet po kilku piwach i na sama myśl musiałem kłaść poduszkę na kolanach żeby nie było widać że mi stoi xd. Teraz nie ma szans na coś takiego abym miał jakiś samoczynny 100%wzwod muszę być wyposzczony ponad tydzień. No gdybanie takie zobaczymy co androlog mi powie zrobię usg..bo to nie jest normalne. Chociaż jak odkopuje stare tematy forum to chłopy mieli podobnie wycinając cały wewnetrzny. Może tak właśnie zachowuje się penis jeżeli jest tylko żołądź a może coś u mnie nie tak ciężko mi uwierzyć w to że jest to wina mojej psychiki.
 

Patryk123411

Active member
U mnie też jest ten problem ze jest bardzo ciasno moszna naciągnięta na penisa niby we wzwodzie tak tego nie widać ale ta ciasnota powoduje że jakby skórę z żołędzia mi naciąga mocno wszystko jest przesuszone skóra z rozstępami zmarnowana
 

kamiluss

New member
Tyle że ty posiadasz trochę tego napletka jak widać, nie masz się co porównywać do mnie, uwierz mi że brak tego receptora to kalectwo sprubój dojść np. Nie dotykając tej części a samego grzyba, ale to za jakiś czas jak straci nadwrażliwość wtedy zrozumiesz co mam na myśli.

Jestem w stanie dojść, nie dotykając żołędzia. Masturbowałem się tak po zabiegu bo nie chciałem naruszyć struktury szwów.

Dla mnie w dalszym ciągu problem leży przede wszystkim w głowie.
 

MKD

Active member
Ale jemu chodzi o dojscie majac zoladz jako jedyna strefe dostarczajaca przyjemnosci. A jak wiadomo calkowite zmniejsza czucie.

ktos kiedys pisal, ze na low tight na sucho doszedl a tutaj nawet erekcji nie ma.

a erekcja bierze sie podniecenia, ktore bierze sie z glowy
 

nope

Well-known member
Ja troche też nie wiem jak to jest bo ja moge sie masturbować na sucho lapiac za trzon ( wewn napletek nie jest dotykany w ogóle) i dochodzę bez problemu :v
 

Podobne tematy

Do góry