• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dylemat z wędzidełkiem

Oreo134

Member
Szkoda że nie dodałeś zdjęcia bez twojego odciągania ręką, nie wiadomo jakiej siły używasz też. Może bardzo mocno ciągniesz i nie wydaje sie krótkie.
 

Michal1994

New member
Mocno odciągnąłem ale wkurza mnie ten fałdek skóry jaki zostaje podczas stosunku czuje lekki dyskomfort i przez to jest problem z prezerwatywa tak mi się wydaje raz że ciężko założyć a dwa że czuję dziwne uczucie podczas stosunku tak jakby prezerwatywa się ściągała przy każdym ruchu.
 

Oreo134

Member
To możesz spróbować iść wydłużyć wędzidełko, pewnie jeszcze sie zmniejszy ten fałdek. A jak to nie pomoże to skracanie napletka pomoże. Ciekawe czy u mnie też będzie taki fałdek jak mi sie zagoi wędzidełko.
 

Oreo134

Member
U mnie przed zabiegiem, we wzwodzie cała skóra siedziała w rowku za żołędziem i tak parła na niego. I automatycznie żołądź w dół i napięcie czułem, wrzynania nie czułem bo było ono tez dosyć szerokie ale no napięcie było. A odciagnąć nie mogłem nic , ani troche.
 

Podobne tematy

Do góry