• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dwa dni po zabiegu obrzezania

J

juzjestem29

Guest
Witam, jestem dwa dni po zabiegu obrzezania całkowitego, krwawienie ustało, przy zmianie opatrunku czasem poleci kilka kropel, ale to chyba norma, pojawiła się całkiem spora opuchlizna, rzeczą, która mnie martwi jest kłujący ból penisa od spodniej jego części - w okolicy wędzidełka, pojawił się wczoraj i dziś również się utrzymuje, czy jest to normalne? Jak długo może trwać ból?
 

BuFFer

Member
Tak jak kolega wyżej najgorszy jest pierwszy tydzień . Przy zmianie opatrunku zmocz najpierw opatrunek potem go ściągnij . Krwawienie ustąpiło u mnie po około 5 dniach. Co do opuchlizny to różnie to bywa z ludźmi inni mają ją po ukłuciach w moim przypadku nie było nic . Kłujący ból jest mi znany dość dobrze ale pewnie i każemu po prostu po wykonanym zabiegu dostaję się zastrzyki żeby się szybciej goiło i nie powstały jakieś problemy . Nie pamiętam dokładnie ale doktor mówił dokladnie po co są ale już nie pamietam . Możesz brać tabletki na ból w krytycznych sytuacjach ale z tym skontaktuj się z lekarzem :).
 
J

juzjestem29

Guest
Ok, ból ustąpił, opuchlizna też lekko zaczyna schodzić, mam jednak inny problem - wydzielina z cewki moczowej. Jest jej dosyć dużo, cewka jest spuchnięta, sikam jak przez durszlak, cewka czasem piecze. Czy jest to zapalenie cewki? Jak to leczyć???
 

Klaus1

New member
Jestes swiezo po zabiegu... Rozne rzeczy sie beda dzialy, penis to bardzo wrazliwa czesc ciala chyba nie musze tego tlumaczyc, wiec normalne jest to ze po cieciach nozem bedzie on do siebie dlugo dochodzil. Jesli po miesiacu dalej bedziesz mial jakies objawy wtedy dzialaj, na razie bym nic nie ruszal ew. zadzwonil do lekarza jesli cie bardzo to niepokoi.
 
J

juzjestem29

Guest
A ogólnie lepsza do przemywania żołędzia jest woda utleniona czy Octenisept??? Lekarz kazał mi po oddawaniu moczu przemywać Wacława wodą utlenioną, może stąd to ciągłe pieczenie cewki?
 
J

juzjestem29

Guest
Witam, 4 dni po zabiegu, pieczenie cewki ustało, ogólnie zaczyna to coraz lepiej wyglądać, mam pytanie odnośnie oponki - czy jest to normalne, że oponka nie jest jednakowych rozmiarów na całym obwodzie??? Dodatkowo częściowo oponka jest pod skórą, a częściowo widać "gołe mięso". Czy jest to normalne?
 

Podobne tematy

Do góry