• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Drobna stulejka?

adix3

New member
Witam. Mam pewien problem z moim penisem. Otóż w czasie wzwodu gdy zsunę napletek z żołędzi to widać jak ta skóra napletka powoduje wgłębienie w trzonie penisa. Widać to na zdjęciach poniżej

http://i.imgur.com/B6UFUil.jpg
http://i.imgur.com/uJqSfMB.jpg

Nie odczuwam żadnego bólu przy ściąganiu napletka, ani nie mam z tym problemów, ale głupio wygląda to wgłębienie. Wydaje mi się też że to zwężenie uciska żyłę bo jak widać na zdjęciu żyła przed żołędziem jest bardzo widoczna, a też sam żołądź wydaje mi się być bardzo czerwony. Czy to coś poważnego? Gdzie się z tym udać do rodzinnego? Czy tu będzie potrzebna operacja? A może lekarz przepisze jakąś maść na rozciągnięcie tej skóry, tak aby ten pierścień się rozciągnął?
 

Ambroży

New member
No jest jak to nazwales wglebienie, ale jesli nie masz zadnych problemow ze sciagnieciem napletka, nie odczuwasz przy tym zadnego bolu ani ucisku, to nie ma co mowic o zadnej stulecje. Poprostu juz taki Twoj urok.
 

adix3

New member
Jedyne co odczuwam to właśnie lekki ucisk. Nie uprawiałem jeszcze seksu, ale wydaje mi się że podczas stosunku może mnie to trochę boleć. Wydaje mi się też, że mam trochę za krótkie wędzidełko, bo już dalej napletka nie zsunę, bo go coś trzyma i odczuwam lekki ból. Wolałbym z tym coś zrobić, niż wmawiać sobie, że to taki urok. Może udać się do lekarza aby on to ocenił? Ale do jakiego urologa? Tam trzeba chyba skierowanie od rodzinnego?
 

Ambroży

New member
Do urologa musisz miec skierowanie od rodzinnego, wiec najpierw musialbys sie udac do niego. Chyba ze pojdziesz prywatnie, wtedy skierowania nie trzeba, ale taka wizyta kosztuje okolo 80-100zl. A urolog juz oceni sytuacje fachowym okiem.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 17
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry