• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

dr Zakościelny - Warszawa - anyone?

wwa_ss

New member
Witam,

Czy ktoś miał zabieg w ONKOLOGu u ww. doktora? chciałbym wreszcie mieć ten problem z głowy i chyba zdecyduję się na tego Pana ale chciałbym wcześniej zadać komuć kto w niedalekiej przeszłości był tam z wizytą kilka pytań. proszę o pomoc i z góry dziękuję.
 

Ktosek

New member
Wpisz może w wyszukiwarkę, a znajdziesz na pewno dużo satysfakcjonujących Cię informacji. Możesz też zajrzeć do działu "lekarze", zapewne będzie coś na temat tego lekarza.
 

milton

New member
mam pytanie: czy da sie tam zrobic zabieg obrzezania tego samego dnia co wizyta? czy tez trzeba czekac jakis czas, zawsze moge zadzownic i sie zapytac ale chetnie uslysze jak to bylo u Was, dzieki
 

wwa_ss

New member
Ja miałem 1 dnia ale to chyba zależy jak dr z czasem dysponuje tego dnia tzn ile ma zabiegów. Przy rejestracji telefonicznej powiedz o tym Pani z recepcji.
 

-Marcin-

New member
A jakie "wrazenia" po wizycie i zabiegu u tego Pana?
Bo sam chce sie wybrac niedlugo, ale nie moge sie zdecydowac, czy do Zakoscielnego czy do Torza w Ibisie. Calkowite chcialbym ;)
 

Podobne tematy

Do góry