• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr.Tondel

Piter7710

New member
Część .Dr.Tondel to najlepszy chirurg .Chłop zna się na rzeczy.Zrobił porządek z moim sprzętem.Polecam z całej duszy.
 
  • Like
Reactions: AGv

MarcinBbb

Member
Siema
Tez jestem umówiony z doktorem na zabieg poprawkowy na wrzesień .
Jak możesz wrzuć zdjęcia jak to wyglada, podobno już nie wychodzi mu tak dobrze jak kiedyś 😒.
 

Piter7710

New member
Pieprzenie.ze nie wychodzi.jak dla mnie to ma chłop zdolności! teraz jestem w opatrunku ale wieczorem przy zmianie zrobię foto
 

MarcinBbb

Member
Tu masz link z mojego przypadku .
Najlepsze jest to ze babieg miałem w Poznaniu Gajowa 3 tylko nie przez dr Tondel , to było jeszcze zanim trafiłem na to forum .
 

3xcięty

Active member
Też jestem z niego zadowolony, jestem z tych przypadków co ktoś na forum pisał, że nie idziemy mu tak dobrze jak wcześniej, ale po paru miesiącach wszystko się unormowało i nie mam nic do zarzucenia.
 
  • Like
Reactions: AGv

patrykkrol

New member
To świetnie, że jesteś zadowolony z usług Dr. Tondela i Twoja opinia jest dla niego ważna. Zadowolony pacjent to zawsze dobry znak, zwłaszcza w przypadku chirurga.
 
Macie moze jakis kontakt do Dr. Tondela? Szukalem zeby jakos sie umowic na wizyte w internecie, ale nic nie moge znalezc. Dajcie kontakt/strone prosze :)
 

Podobne tematy

Do góry