• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr. Piotr belda ktoś słyszał ktoś wie

mati12

Well-known member
Byłeś na jakieś konsultacji innego lekarza by sprawdzić czy jakiś nerw uszkodzony może jednak Postaraj się włączyć jakąś dietę zdrowszy tryb życia tak jak było przed zabiegiem
 

Grga

Member
Byłeś na jakieś konsultacji innego lekarza by sprawdzić czy jakiś nerw uszkodzony może jednak Postaraj się włączyć jakąś dietę zdrowszy tryb życia tak jak było przed zabiegiem
Właśnie nie mogę przez te moje teraz dolegliwości które opisałem na początku. Jak i gdzie sprawdzić czy jakiś nerw lub nerwy nie zostały uszkodzone? Po zbiegu jest właśnie cały czas taki skurczony i wogóle nie mogę nim poruszać jak wcześniej, jakby wogóle nie był mój.
 

mati12

Well-known member
Od zabiegu już minęło dojść trochę czasu Byłeś ponownie na wizycie u doktora który operował ?opisałeś problem że pomimo tego iż zapewniał że to minie nie minęło
 

Grga

Member
Byłem, mówiłem, opisywałem. Byłem zszokowany tym zabiegiem ale jak powiedziałem że ten zabieg nie został wykonany tak jak chciałem i oczekiwałem że bardzo dużo i o wiele za dużo mi powycinał że członek cały czas jest skurczony i nie mogę nim poruszać, że chyba jakoś jest uszkodzony jakieś nerwy albo coś i wszystkie te dolegliwości które mam po zabiegu to powiedział że trzeba było przyjść na konsultacje, on tego nawet nie chce oglądać i mam iść do sądu.
 

mati12

Well-known member
🤷‍♂️ też mam wrażenie że kolega chyba nic nie robi w kierunku poprawy może się czepiam dieta sport utrata wagi i może coś się polepszy
 

Grga

Member
Temat wałkowany od roku, żadnych konkretów, opinii od innego urologa, ciągle te same zdjęcia z których nic nie wynika...
Jakbyś mógł mi podać namiary jakiegoś dobrego obiektywnego urologa który przeprowadził by mi konkretne specjalistyczne badania ale takie od "a" do "z" pod każdym kątem i zakresem który byłby na przykład też w wstanie potwierdzić lub wykluczyć czy nie zostały uszkodzone jakieś nerwy lub coś innego jak kolega wspomniał wcześniej. Nie że tylko rana się ładnie zagoiła to wszystko jest okej. Bo to że ten mi bardzo dużo wyciął i zrobił nie tak jak chciałem jest to dla mnie oczywiste. Wiem jak miałem a jak mam.
 

Grga

Member
Jakbyś mógł mi podać namiary jakiegoś dobrego obiektywnego urologa który przeprowadził by mi konkretne specjalistyczne badania ale takie od "a" do "z" pod każdym kątem i zakresem który byłby na przykład też w wstanie potwierdzić lub wykluczyć czy nie zostały uszkodzone jakieś nerwy lub coś innego jak kolega wspomniał wcześniej. Nie że tylko rana się ładnie zagoiła to wszystko jest okej. Bo to że ten mi bardzo dużo wyciął i zrobił nie tak jak chciałem jest to dla mnie oczywiste. Wiem

Hmm 🤔 a czytałeś opinie czy ktoś już podobnych akcji z nim nie miał? Może nie jesteś pierwsza osoba
To jest młody świeży że tak powiem lekarz. Z tego co czytałem to wychodzi na to że niedawno przed moim zabiegiem zmarł jego ojciec a on przejął po ojcu kierunek. Nic tam więcej o nim nie widziałem a i teraz chyba też w sumie niewiele jest. Ma tylko napisane że urolog. Nie ma wpisanego żadnego doświadczenia, żadnej praktyki. Nie wiem czy ja czasem nie byłem pierwszym królikiem doświadczalnym.
 

Grga

Member
To jest młody świeży że tak powiem lekarz. Z tego co czytałem to wychodzi na to że niedawno przed moim zabiegiem zmarł jego ojciec a on przejął po ojcu kierunek. Nic tam więcej o nim nie widziałem a i teraz chyba też w sumie niewiele jest. Ma tylko napisane że urolog. Nie ma wpisanego żadnego doświadczenia, żadnej praktyki. Nie wiem czy ja czasem nie byłem pierwszym królikiem doświadczalnym.
Ale tego nie wiem
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Pisalem juz ze zdjecia jakie wrzucasz - skulona pozycja scisniete kolana to kazdy chuj bedzie wygladal na 2 centymetry. Druga sprawa to wczesniej miales normalna sylwetke a teraz bez urazy ale az ci wzgorek lonowy zwisa na pindola. Nie ma możliwości obcinajac napletek skrócić penisa, przecież to kompletnie nawet nie ma sensu. Nastawiles sie juz tak kurna negatywnie ze nic co piszemy nie dotrze.
Jezeli chodzi o zastrzyk. I trafienie w nerw. Nie wiem czy to wogole mozliwe by uszkodzic na stale w ten sposob nerw, trzeba by bylo spytac fachowca.

I nie cytuj za kazdym razem calego postu jak pod nim odpowiadasz :mad:
 

Grga

Member
Ale tego nie w

Pisalem juz ze zdjecia jakie wrzucasz - skulona pozycja scisniete kolana to kazdy chuj bedzie wygladal na 2 centymetry. Druga sprawa to wczesniej miales normalna sylwetke a teraz bez urazy ale az ci wzgorek lonowy zwisa na pindola. Nie ma możliwości obcinajac napletek skrócić penisa, przecież to kompletnie nawet nie ma sensu. Nastawiles sie juz tak kurna negatywnie ze nic co piszemy nie dotrze.
Jezeli chodzi o zastrzyk. I trafienie w nerw. Nie wiem czy to wogole mozliwe by uszkodzic na stale w ten sposob nerw, trzeba by bylo spytac fachowca.

I nie cytuj za kazdym razem calego postu jak pod nim odpowiadasz :mad:
Są tam też inne zdjęcia i pindol cały czas jest skurczony. Dobrze byłoby czytać i przeglądać dokładnie. Czasami w odpowiedzi cytuje cały post bo zauważyłem że niekiedy nie wszyscy czytają od początku tylko wskakują w jakąś część lub stronę i komentują. Tak jak na przykład teraz na Twoim przykładzie. Na samym początku pisałem na temat mojego wzgórka łonowego i długości członka do wyciętej skóry wraz z napletkiem. Czyli w takim razie ( ponowię pytanie) rozumiem że nie ma znaczenia czy napletek zostanie wyciętych przy żołądzi czy wraz ze skórą poniżej napletka przy samych jajkach przykładowo (cała skóra aż do jajek zostanie usunięta). Nie ma żadnego wpływu później na członka i jego długość, dobrze rozumiem?
 

Grga

Member
Są tam też inne zdjęcia i pindol cały czas jest skurczony. Dobrze byłoby czytać i przeglądać dokładnie. Czasami w odpowiedzi cytuje cały post bo zauważyłem że niekiedy nie wszyscy czytają od początku tylko wskakują w jakąś część lub stronę i komentują. Tak jak na przykład teraz na Twoim przykładzie. Na samym początku pisałem na temat mojego wzgórka łonowego i długości członka do wyciętej skóry wraz z napletkiem. Czyli w takim razie ( ponowię pytanie) rozumiem że nie ma znaczenia czy napletek zostanie wyciętych przy żołądzi czy wraz ze skórą poniżej napletka przy samych jajkach przykładowo (cała skóra aż do jajek zostanie usunięta). Nie ma żadnego wpływu później na członka i jego długość, dobrze rozumiem?
Już chyba wiem o co Ci chodzi z tymi postami. Nie wiem dlaczego tak to zapisało.
 

samlukier

Member
Są tam też inne zdjęcia i pindol cały czas jest skurczony. Dobrze byłoby czytać i przeglądać dokładnie. Czasami w odpowiedzi cytuje cały post bo zauważyłem że niekiedy nie wszyscy czytają od początku tylko wskakują w jakąś część lub stronę i komentują. Tak jak na przykład teraz na Twoim przykładzie. Na samym początku pisałem na temat mojego wzgórka łonowego i długości członka do wyciętej skóry wraz z napletkiem. Czyli w takim razie ( ponowię pytanie) rozumiem że nie ma znaczenia czy napletek zostanie wyciętych przy żołądzi czy wraz ze skórą poniżej napletka przy samych jajkach przykładowo (cała skóra aż do jajek zostanie usunięta). Nie ma żadnego wpływu później na członka i jego długość, dobrze rozumiem?
Żeby Ci wyciął przy samych Jajcach to w czasie erekcji by Ci skórę z nich ściągało, a nie ze byś jej wogole nie miał. Chyba jak widzisz typ kobiety, który cie rozpala to aby ci stanął nie musisz pocierać napletkiem. Patrzysz i od samego patrzenia stoi. Jak zrobić Ci cięcie blisko żołędzia to jedynie co to byś się mógł skarżyć na słabsze czucie. No i pytanie, masz kobietę?
 

OstryCieńMgły1337

Active member
Jakbyś mógł mi podać namiary jakiegoś dobrego obiektywnego urologa który przeprowadził by mi konkretne specjalistyczne badania ale takie od "a" do "z" pod każdym kątem i zakresem który byłby na przykład też w wstanie potwierdzić lub wykluczyć czy nie zostały uszkodzone jakieś nerwy lub coś innego jak kolega wspomniał wcześniej. Nie że tylko rana się ładnie zagoiła to wszystko jest okej. Bo to że ten mi bardzo dużo wyciął i zrobił nie tak jak chciałem jest to dla mnie oczywiste. Wiem jak miałem a jak mam.
Prof Perdzyński Warszawa
 

Grga

Member
Żeby Ci wyciął przy samych Jajcach to w czasie erekcji by Ci skórę z nich ściągało, a nie ze byś jej wogole nie miał. Chyba jak widzisz typ kobiety, który cie rozpala to aby ci stanął nie musisz pocierać napletkiem. Patrzysz i od samego patrzenia stoi. Jak zrobić Ci cięcie blisko żołędzia to jedynie co to byś się mógł skarżyć na słabsze czucie. No i pytanie, masz kobietę?
No właśnie dzięki temu już nie. Po tym zabiegu nie ma prawie żadnych reakcji. Nic się z nim nie dzieje nie mogę nim też poruszyć jak przed zabiegiem jest prawie bezwładny.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Juz sam siebie cytujesz. Widac ze wygadujesz pierdoly. Po pierwsze wrzucasz caly czas te same zdjecia. Czyli z zeszlego roku. Po drugie, tak jak wyzej ktos ci napisal, gdyby wyciąć do jaj to by ci ciagnelo skore z wora i z brzucha. obrzezanie nie ma wplywu na wielkosc cial jamistych. One sa jakie sa. Kurcza sie z wiekiem, u palaczy, nawet ponoc jak sie nie używa. Ale nie przez wyciecie kawalka napletka. Idz porób badania i tyle. Ale nie wypisuj bzdur ze o 50 proc zmniejszyl ci sie kutas po obrzezaniu
 

max11400

Active member
Panowie tu nie ma sensu chyba brnąć dalej. Kolega wie lepiej najwidoczniej co ma za problem, bo od paru dni jak widać nic nie dociera do niego. Wydaje mi się jednak że trochę się uwziąłeś na tego lekarza i że nie potrzebujesz żadnego urologa ze zrobieniem badan, ale wizyty u psychologa albo seksuologa. Tak czy siak powodzenia
 

Podobne tematy

Do góry