• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr. Piotr belda ktoś słyszał ktoś wie

Grga

Member
A efekt i szystkie te skutki, dolegliwości i objawy które opisałem wystąpiły tuż po zabiegu ( tego samego dnia) więc sylwetka była cały czas, niezmiennie taka sama. Po dłuższym czasie dopiero ( nie wiem, może około roku) delikatnie mi się pozmieniało dlatego właśnie że zacząłem mieć i mam do tej pory takie problemy jak wyżej opisałem.
 

Grga

Member
Niestety żadna. Tu już nic się nie zmieni. Do zdrowia fizycznego i psychicznego takiego jak przed zabiegiem, czy chociażby zbliżonego już nigdy nie wrócę. O samobójstwie przez gnoja codziennie myślę. Samopoczucie i psychika siada i z każdym następnym dniem jest coraz gorsza.
 

Grom

Well-known member
A myślałeś o walce sądowej? Przecież to jakaś masakra. Samobójstwo niczego nie rozwiąże. Może jest jakiś zabieg aby przywrócić sprawność?
 

samlukier

Member
Taki to właśnie jest napletek. Wszystko wycięte. Unerwienia i większość skóry.
Chciałeś być obrzezanym czy posiadać napletek ? Te zdjęcia też słabe, zrób jak stoisz, a pałka zwisa bo to co pokazujesz, a szczególnie te zdjęcia gdzie wywalasz jaja na samą górę to można o kant tyłka rozbić. Pokaż zdjęcia jak to wygląda od strony szycia bo z tego co widać to zagoiło się ładnie. Ludziom jak za dużo wytną napletka to ciągnie z brzucha lub z jaj, a ci z tego powodu nie staje ? Jesteś chyba jedynym przypadkiem na forum, który ma tego typu problemy.
 

Grga

Member
No właśnie sęk w tym że nie wywalam jaj na samą górę tylko członek jest tak skurczony i zapadnięty że tak się dzieje jak kucam. Też tak masz?
 

max11400

Active member
Co to za foty w ogóle są :ROFLMAO: zrób normalne zdjęcie jak stoisz a nie leżysz albo kucasz, co tu po takich zdjęciach niby można zaobserwować?
 

samlukier

Member
Ja jak kucam to mi jaja wiszą. Jak tak qrwa można kucać? Póki co próbujesz nie wiem co uzyskać, bo ja mimo, że doktora z tematu nie znam to po wcześniejszych zdjęciach widać, że obrzezanie wykonane poprawnie. Chyba, że przedstawisz zdjęcia ukazujące cos innego. Trzona ci nie skrócił i to jest pewne jak to, że większość tych problemów związana jest z twoja nadwaga i urojeniami w glowie. Pindol faktycznie może wydawać się mały jak widzisz go tylko w lustrze. Sorry ale takie są fakty.
 

Grga

Member
Chciałeś być obrzezanym czy posiadać napletek ? Te zdjęcia też słabe, zrób jak stoisz, a pałka zwisa bo to co pokazujesz, a szczególnie te zdjęcia gdzie wywalasz jaja na samą górę to można o kant tyłka rozbić. Pokaż zdjęcia jak to wygląda od strony szycia bo z tego co widać to zagoiło się ładnie. Ludziom jak za dużo wytną napletka to ciągnie z brzucha lub z jaj, a ci z tego powodu nie staje ? Jesteś chyba jedynym przypadkiem na forum, który ma tego typu problemy.
Tym bardziej mnie to właśnie przeraża. A chciałem mieć tylko usunięte trochę rozciągniętej skóry na napletku a nie tak dużo i zdecydowanie o wiele za dużo wycięte łącznie ze wszystkimi najdelikatniejszymi unerwieniami z tak głęboką ingerencją chirurgiczną tak jak on to zrobił.
 

mati12

Well-known member
Bez urazy ale na pierwszy rzut oka widać że trochę ci się uczyło co też ma wpływ przed zabiegiem zrobiłeś zdjęcia wypełniam wzwodzie z bliska Teraz w niepełnym z daleka plus nadwaga robi swoje
 

Grga

Member
Bez urazy ale na pierwszy rzut oka widać że trochę ci się uczyło co też ma wpływ przed zabiegiem zrobiłeś zdjęcia wypełniam wzwodzie z bliska Teraz w niepełnym z daleka plus nadwaga robi swoje
Dlaczego po zabiegu sam lekarz powiedział do mnie " trochę tego było" ?
 

Podobne tematy

Do góry