• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr. Piotr belda ktoś słyszał ktoś wie

Johny22

New member
Witam chce sobie zrobić zabieg obrzezania w multimedia niestety zaraz po telefonie do recepcji dowiedziałem sie ze Marek Belda jest chory i może jedynie asystować przy operacji. Czy ktoś miał robiony tego typu zabieg u jego syna Piotra , jak to wyglada czy równie dobrze robi jak jakiego ojciec.
 

Grga

Member
Odświeżam temat i ponawiam pytanie czy ktoś miał robiony zabieg obrzezania u doktora Piotra Beldy z Wrocławia?
Odświeżam temat i ponawiam pytanie czy ktoś miał robiony zabieg obrzezania u doktora Piotra Beldy z Wrocławia?
Ja miałem.
Efekt zabiegu obrzezania jaki mi wykonał Piotr Belda jest fatalny a wręcz opłakany w skutkach, mimo że upłynęło już prawie dwa i pół roku. Szkoda że zdjęć nie można tu zamieścić. Członek jest cały czas całkowicie skurczony, prawie niedziałający, tak jakby mi tam coś poprzecinał, uszkodził albo za dużo wyciął ( to że o wiele za dużo mi wyciął to na pewno) i bardzo nie estetycznie wyglądający. A chciałem zrobić właśnie zabieg tylko czysto estetyczny. Mam kłopoty z chodzeniem, schylaniem się oraz normalnym codziennym funkcjonowaniem. O współżyciu oraz seksie z kobietą i wyładowaniu się seksualnym mogę zapomnieć, tak mi polepszył. Nie wiem jak długo jeszcze tak wytrzymam. Zniszczył mi tym zdrowie i życie. Na lekach uspokajających i nasennych teraz przez niego muszę być. Zaufanie mu i powierzenie tego zabiegu w jego ręce było najgorszym błędem w moim życiu.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
A kto powiedzial ze nie mozna zapodac zdjec? Wlazisz na imgur.com i pozniej dodajesz tutaj link i tyle. Czyli w sumie jak na kazdym forum zasada dodawania fotek
 

Grga

Member
A to spoko, nie wiedziałem. Nigdy nie uczestniczyłem w żadnych forach. A wracając do rzeczy miałem normalnego, sprawnie działającego członka z którego byłem bardzo zadowolony, nie narzekałem i nic mi nie dolegało. W spoczynku był zwyczajnie miękki, gąbczasty, giętki, elastyczny. Powiększał i zmniejszał podczas normalnego funkcjonowania. Wzwód też zawsze był kiedy trzeba i jak trzeba. Nigdy nie miałem z tym problemu a wręcz niekiedy trzeba było się nawet z tym hamować. Chciałem jedynie usunąć trochę nadmiaru rozciągniętej skóry w celach estetycznych. To są zdjęcia robione dwa miesiące przed zabiegiem:
 

Grga

Member
A zrobił mi coś takiego i tak to wygląda po zabiegu. Bardzo dużo tego wszystkiego wycięte. On sam chwilę po zabiegu, jak jeszcze na stole leżałem, powiedział do mnie: "trochę tego było". Członek prawie nie działa. Cały czas skurczony i króciutki przez co gdy kucam albo się schylam wgniata się między pobolewające jądra co uwiera i przeszkadza. Wrażenie wtedy mam takie i wygląda to tak jakby cały członek całkowicie był ucięty przy samych jądrach. Uwiera to też, pobolewa i przeszkadza przy codziennym funkcjonowaniu o aktywności fizycznej już nie wspominając której to nawet przez to uprawiać już nie mogę. Oprócz tych dolegliwości zaraz po zabiegu też jakoś tak dziwnie nagle osłabłem, tak jakby całe powietrze że mnie uszło. Traumę mam taką że do tej pory mogę uwierzyć że dzieje się to naprawdę. Zdjęcia po zabiegu:
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Pierwsze zdjecia po zabiegu nie dzialaja (te 10 sztuk). Widac tylko 2 w spoczynku.
Ogólnie moze byc tak ze wycial za duzo i skora jest naciagana z jąder i z kosci lonowej przez co pindol nie wyglada jak kiedys w długości. Sama dlugosc jest niezmieniona. Obcięcie skóry nie wplywa na dlugosc korzenia. Ogolnie z wiekiem paleniem i nie uzywaniem kuski ta sie kurczy i traci swoja dlugosc i sztywność z czasow najlepszej swietnosci. Pare kilo na brzuchu wiecej tez wizualnie skraca pałe. A widac ze ci przybylo.
Mozesz sie udać np na badanie usg to moze cos zobacza ze nie tak w srodku.
A tak wogole to ja nie wiem po co sie obrzezac jak sie nie ma problemu :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

Grga

Member
Papierosów nie palę i prowadziłem aktywny, sportowy tryb życia do momentu zabiegu a delikatnie mi się przybyło po tym zabiegu gdyż mam takie problemy jak opisałem. Dołączam jeszcze raz te zdjęcia które się wcześniej nie wyświetlają
 

Grga

Member
Przed zabiegiem ruch, sport, aktywny tryb życia, sex uprawiałem regularnie i często gdyż nie miałem z tym najmniejszego problemu jak pisałem wcześniej i nie potrafiłem inaczej gdyż taką mam naturę. A wszystko to runęło i zmieniło się w dniu gdy wykonany miałem ten zabieg zabiegu gdyż zacząłem mieć takie problemy jakie opisałem wyżej. I proszę Cię nie mów mi że ilość wyciętej skóry nie ma znaczenia. Ja akurat wiem to z autopsji. Wcześniej też nawet do głowy mi to nie przyszło że tak to może być wykonane. Bo gdyby przykładowo, czysto teoretycznie, wycięto Ci skórę od żołędzia do samych jajek i ten pozostały kawałeczek przy jajkach przyszyto pod samym żołędziem, wycinając wszystkie unerwienia, to samopoczucie, kondycję, sprawność, długość członka i długość wzwodu też będziesz miał niezmiennie cały czas taką samą?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie czytasz uwaznie co napisalem. Sama dlugosc penisa jest jaka jest. Zabieg obrzezania nie ma nic do tego. Natomiast zbyt duze wycicie skory spowoduje ze nie bedzie mial jak sie rozciagnac gdyz przy wzwodzie bedzie naciagal skore z jajek i kosci lonowej. Poza tym i tak wieksza czesc penisa jest schowana w srodku. Jak siade jak ty na zdjeciu nr 1 2 i 3 to tez chuja nie widac, bo zginasz sie do przodu i zaciskasz nogi. Pokaz jak to wyglada gdy stoisz. Na wzgorku lonowym masz duzo tkanki tluszczowej co uwierz mi zabiera duzo z dlugosci. Nie twierdze ze wymyslasz jedynie co moge ocenic to z tego co widze.
 
Ostatnia edycja:

Grga

Member
Sory ale też proszę uważnie przeczytaj od samego początku dokładnie wszystko to co wcześniej napisałem. Co chciałem zrobić a co zostało mi wykonane. Jak się czułem, co robiłem i jak miałem wcześniej do momentu zabiegu, a jak mam, jak to wygląda jak się czuje i jakie zacząłem mieć problemy i dolegliwości od dnia wykonania zabiegu. Przed zabiegiem też tak do tego podchodziłem i tak to rozumiałem dlatego się jemu poddałem i na niego się zdecydowałem. Wiem, widzę i odczuwam jakie przez to zmiany we mnie, w moim członku i w moim organizmie zaszły, bo odczuwam to na własnym organizmie i nie jest moją intencją nikomu nic udowadniać. Po prostu ktoś zadał pytanie więc odpowiadam opisując i pokazując swój przypadek. Jeżeli komuś się podoba, pasuje, odpowiada i wszystko jest git to proszę jak najbardziej do Piotra Beldy. On wykonuje coś takiego.
 
No stary powiem Ci że gdybym neie był już po zabiegu to chyba nie zdecydował bym się na niego patrzaącna ten temat...ale zastanawia mnie co ci strzeliło do głowy z tym zabiegiem? Sprzęt twój wyglądał zacnie, a z tą skórą to chyba czepianie się tylko na siłę. Obrzezanie wchodzi w grę tylko wtedy gdy jest zdiagnozowana stulejka która utrudnia życie a nie w celach estetycznych (przynajmniej tak mi się wydaje).
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Obrzezac sie mozna nawet z kaprysu. Fakt faktem ze szkoda ciąć jak wszystko jest w porządku. Coz poradzić Grga? Wizyte u psychologa(psychiatry) lub seksuologa.
 

Grga

Member
Nie czytasz uwaznie co napisalem. Sama dlugosc penisa jest jaka jest. Zabieg obrzezania nie ma nic do tego. Natomiast zbyt duze wycicie skory spowoduje ze nie bedzie mial jak sie rozciagnac gdyz przy wzwodzie bedzie naciagal skore z jajek i kosci lonowej. Poza tym i tak wieksza czesc penisa jest schowana w srodku. Jak siade jak ty na zdjeciu nr 1 2 i 3 to tez chuja nie widac, bo zginasz sie do przodu i zaciskasz nogi. Pokaz jak to wyglada gdy stoisz. Na wzgorku lonowym masz duzo tkanki tluszczowej co uwierz mi zabiera duzo z dlugosci. Nie twierdze ze wymyslasz jedynie co moge ocenic to z tego co widze.
Tu masz rację właśnie że członek nie będzie miał jak się rozciągnąć.
 

Grga

Member
No stary powiem Ci że gdybym neie był już po zabiegu to chyba nie zdecydował bym się na niego patrzaącna ten temat...ale zastanawia mnie co ci strzeliło do głowy z tym zabiegiem? Sprzęt twój wyglądał zacnie, a z tą skórą to chyba czepianie się tylko na siłę. Obrzezanie wchodzi w grę tylko wtedy gdy jest zdiagnozowana stulejka która utrudnia życie a nie w celach estetycznych (przynajmniej tak mi się wydaje).
Masz rację. Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Nigdy w życiu i za żadne skarby świata nie dałbym sobie tego zrobić. Ale tak to jest jak lekarz do końca nie zdiagnozuje sprawy, dokładnie nie skonsultuje i nie wysłucha pacjenta aby wiedzieć i rozumieć w czym tkwi jego indywidualny problem a przede wszystkim dokładnie wszystkiego nie obejrzy i nie zbada tylko podchodzi całkowicie bez empatii, przedmiotowo i komercyjnie a Ty mu wierzysz w jego kompetencje.
 
A ile przytyłeś miedzy zdj przed zabiegiem i po zabiegu ? Nie chce bronic doktora , ani komuś coś wytykać , ale jak dla mnie dużo przytyłeś i stad ten efekt. To nawet nie wygląda na całkowite obrzezanie , wiec nie wiem co ma tutaj być za duzo wyciete. Wyraźnie widać napletek na zdj po zabiegu
 

Podobne tematy

Do góry