• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr n. med. Piotr Cieśliński - 2 miesiące po zabiegu [Poznań]

raspus

New member
Witam,

Wstęp.
Chciałbym w tym miejscu krótko podzielić się moimi doświadczeniami w nadziei, że choć jednemu z Was oszczędzi to choć odrobinę stresu oraz przybliżyć osobę doktora Piotra Cieślińskiego.

"Niewygodę" zacząłem odczuwać już prawie rok temu. Podczas licznych wycieczek do urologów, wsmarowywania maści ze sterydami i bez doświadczałem mniejszych lub większych popraw stanu mojego interesu. Niestety "brak miejsca" stawał się nieznośny. Nie chodzi tu nawet o ból, ale raczej o utratę naturalnego komfortu jakim mogłem się cieszyć z żoną.
Postanowiłem pójść pod nóż. Po wizytach u specjalistów urologów w ciągu ostatniego roku (było ich trzech) wybrałem Pana Piotra, który jest moim czwartym urologiem (a właściwie to wybór zawdzięczam żonie, która tak jak Wy posługiwała się głównie forami i telefonem).

Pierwsza wizyta.
Strach. Rozmowa bardzo miła, a zarazem bardzo konkretna. "Chcesz mieć komfort musisz podjąć męską decyzję". Decyzja podjęta - częściowe obrzezanie + plastyka wędzidełka. Zasady z góry określone. W cenie wizyty kontrolne + opieka telefoniczna.

Zabieg.
Dzięki maści jaką miałem użyć przed zabiegiem nie czułem absolutnie nic. Zdarzyło się ukłucie, ale zawsze zapowiedziane przez doktora:)
Cały zabieg trwał 40 minut, które zleciały na odprężającej rozmowie.
To co zapamiętacie to dźwięk nożyczek i skwierczenie...
Nad tym żeby bólu nie było świetnie czuwa doktor Piotr.

Po zabiegu.
Wiadomo. Milion pytań do. Doktor z cierpliwością odpowiadał telefonicznie na każde moje pytanie. Czasem wydawało mi się, że na jego miejscu bym nie wytrzymał. Jeżeli mój telefon nie był odebrany Pan Piotr zawsze oddzwaniał. Umówienie wizyty nie stanowiło żadnego problemu. Szwy rozpuściły się po miesiącu (podobno za bardzo o nie dbałem). Miejsce szycia ładnie i równo się zabliźniło.

Efekt.
Najważniejsze. Komfort - powrócił, zgodnie z zapowiedzią doktora. Estetyka - wszystko wygląda ładnie i symetrycznie, a co najważniejsze teraz nawet bardziej podoba się mojej żonie:)

Podsumowując.
Ten post to wielkie słowa uznania i podziękowania dla doktora za cierpliwość i fachową robotę.

Ostatnie słowo:
Po moich doświadczeniach radzę:
- nie oszczędzajcie na tym zabiegu (NFZ). Lepiej odłożyć, wziąć kredyt i mieć spokój najpierw w trakcie i po zabiegu, a potem do końca życia.

- nie zwlekajcie z decyzją. Jak lekarz mówi ciąć to znaczy ciąć. Oczywiście najlepiej spotkać się z przynajmniej dwoma urologami (lub z doktorem Piotrem:)

- nie bójcie się potem wszystko działa tak samo o ile nie lepiej

- Polecam Dr n. med. Piotra Cieślińskiego w 100%
 

yanoosh

New member
Miesiąc po zabiegu

Witam

Właściwie to mogłbym tylko napisać, że wszystko co napisane w poście wyżej to prawda sprawdzona osobiście.

Z moim problemem zacząłem walczyć już kilka lat wcześniej. Miałem wtedy robioną korektę wędzidełka. Wg diagnozy lekarza, kóry robił zabieg miało to wystarczyć do rozwiązania mojego problemu.
Niestety tak się nie stało - liczyłem, że z czasem wszystko się unormuje ale czas upływał a ja ciągle odczuwałem dyskomfort.

W końcu postanowiłem spróbować doprowadzić sprawę do porzadku po raz kolejny. Postanowiłem udać się tym razem do innego lekarza.
Na jakimś innym forum (tego postu jeszcze nie było) znalazłem
pozytywne informacje na temat dr. Cieślińskiego.

Na pierwszej wizycie - diagnoza i ustalenia co do tego co ma być
zrobione - obrzezanie częściowe.
Dwa tygodnie później zabieg (mógłbym po tygodniu ale mi termin nie pasował)
Sam zabieg po zastosowaniu maści znieczulającej - jak dla mnie bezbolesny. Niecała godzina i po sprawie.
Po zabiegu wielkiego bólu też nie było, więc profilaktycznie zakupione opakowanie tabletek przeciwbolowych pozostało nienaruszone.
Niestety w nocy wzwody trochę dawały znać o sobie, ale wszystko jest do wytrzymania.
Trochę obawiałem się, co zobaczę następnego dnia przy zmianie opatrunku ale miło się rozczarowałem. Delikatna opuchlizna i żadnych
śladów krwi. O jakiejś "oponce" już wogóle nie wspominając.
Teraz jestem miesiąc po zabiegu. Szwy wypadły, żadnych komplikacji.

Jeśli zabieg w Poznaniu to tylko dr. Cieśliński - naprawdę polecam.
 

Kristos

New member
Ja również miałem robione częściowe obrzezanie i korektę wędzidełka u doktora Piotra.
Zacznę od początku, już od dziecka miałem problem z napletkiem, miałem nawet jako dziecko robiony zabieg, no ale widocznie nie pomogło.
Zanim zdecydowałem się na zabieg naczytałem się dużo informacji w Internecie i przejrzałem większą część forum, po to żeby wiedzieć czego się spodziewać. I muszę przyznać, że byłem przerażony tym co miało mnie czekać, no ale kiedyś w końcu trzeba było się pozbyć tego wstydliwego problemu.
Kiedy już byłem pewien, zadzwoniłem do trzech prywatnych gabinetów urologicznych w Poznaniu, doktor Piotr był w stanie 'ciąć' mnie już na drugi dzień, pomimo tego że zależało mi na czasie, było to zbyt szybko (musiałem się psychicznie nastawić).
Zadzwoniłem drugi raz żeby umówić się na wizytę, ponieważ doktor chciał zobaczyć z czym będzie miał do czynienia i powiedzieć jak mam się przygotować do zabiegu. Werdykt: napletek częściowo zmieniony = częściowe obrzezanie + korekta wędzidełka. Koszt wizyty: 150zł. Dr przepisał mi maść którą miałem użyć około godziny przed zabiegiem, żeby już częściowo znieczulić pisiora. Dzięki czemu w ogóle nie czułem jak miałem robione znieczulenie, nie wiem nawet ile było zastrzyków. Podczas zabiegu nie czułem w ogóle bólu, oprócz delikatnych może dwóch ukłuć. Tak samo jak poprzednicy, słyszałem tylko dźwięk nożyczek podczas obcinania tego co wadziło no i później skwierczenie zamykanych naczyń. Dr co jakiś czas pytał się czy nie czuję bólu, także cały zabieg był pod jego kontrolą. Wszystko trwało około 45 minut. Gdy zobaczyłem wynik zabiegu, byłem zadowolony. Dostałem instrukcje jak mam postępować i jak zmieniać opatrunki. Zabieg miałem robiony wieczorem, rano po zmianie opatrunku miałem zadzwonić i powiedzieć czy wszystko ok. Nie obyło się bez delikatnego krwawienia, ale poza tym nie było żadnego problemu. Za dwa tygodnie miałem stawić się na kontrolę. Podczas tych dwóch tygodni nie było nawet potrzeby, żeby dzwonić do dr Cieślińskiego, ponieważ wszystko się ładnie zrastało i wyglądało coraz lepiej z dnia na dzień. Podczas kontroli dr stwierdził, że wszystko ładnie się goi. Kolejna wizyta za miesiąc. Zalecenia: wymoczyć podczas kąpieli, żeby szwy się rozpuściły. Ze szwami pomogłem sobie trochę sam, ale nie czułem żadnego bólu podczas ich wyciągania.
Ostatnia wizyta kontrolna. Opinia dr: wszystko w jak najlepszym porządku, ja również jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim osobę dr Piotra Cieślińskiego.
Koszt zabiegu to 1400zł, wizyty kontrolne bez opłaty.
Podsumowując:
-myślałem, że będę gorzej przechodził zabieg i rekonwalescencje, ale tak jak dr zapewniał nie było żadnego wielkiego cierpienia
-wg mnie warto zapłacić za zabieg w prywatnej klinice
-szczerze polecam wszystkim, którzy mają wątpliwości co do wyboru lekarza, żeby zdecydowali się na doktora Cieślińskiego
To chyba wszystko z mojej strony, w razie pytań postaram się odpowiedzieć.
Pzdr.
 

hojen

New member
Re: Dr n. med. Piotr Cieśliński - 2 miesiące po zabiegu [Poz

No tak, tak, na pewno Dr Cieśliński sam sobie nabił te posty o_O

Z stulejką/wędzidełkiem męczyłem się jakiś czas, "specjaliści" w mojej miejscowości odsyłali mnie do różnych szpitali gdzie zapisy robiło się rok przed pierwszą wizytą. Wpisałem w googlach "urolog poznań" i 3 minuty później umawiałem się na wizytę.

Pierwsza wizyta, czyli rekonesans wyjaśniła właściwie wszystko. Wiedziałem już dokładnie jak będzie przebiegał zabieg, jak się do niego przygotować etc. W dniu zabiegu trochę się stresowałem ale po wejściu do sali Dr Piotr od razu mnie uspokoił. Gdy poczułem ukłucie podczas zabiegu, Pan Piotr od razu pytał czy coś poczułem i aplikował dodatkowe znieczulenie. Cały czas rozmawialiśmy, byłem zaskoczony jak szybko i bezboleśnie minęło te 40-50min.

Samym stosunkiem do pacjenta jestem bardzo mile zaskoczony, Pan Piotr podszedł do tego, jakby operował najlepszego kumpla. Zero dystansu "lekarz-pacjent = specjalista-laik" i traktowania z góry jak to ma miejsce w przypadku niektórych lekarzy. Ponadto jestem Doktorowi ogromnie wdzięczny za to, że postanowił, że za wizyty kontrolne, "w ramach promocji studenckiej" ( :) ), mi nie policzy.

Dzisiaj- ok 2 miesiące po zabiegu już nie pamiętam jak to jest mieć za krótkie wędzidełko i problem z napletkiem. Nie miały miejsca żadne komplikacje, wszystko zagoiło się wzorowo. Uważam, że zdecydowanie się na ten zabieg było najlepszą decyzją w moim życiu, po nim wzrosła moja pewność siebie i w końcu nie pozbyłem się kompleksów, co przełożyło się na moje życie osobiste.

Podsumowując polecam Doktora Cieślińskiego, ponieważ to najlepszy specjalista/lekarz do jakiego miałem okazję się zapisać, ze świecą takiego szukać!

Pozdrawiam! : D
 

pelc2007

New member
Re: Dr n. med. Piotr Cieśliński - 2 miesiące po zabiegu [Poz

Cześć, jestem ponad 2 tygodnie po zabiegu. To od początku :lol: :
Pierwsza wizyta - lekarz obejrzał sprzęt, rozrysował co i jak - decyzja obrzezanie częściowe + korekta wędzidełka.
Tak jak u poprzedników doktor zalecił posmarować małego przed zabiegiem, niestety w moim przypadku nie dało się w ogóle zdjąć napletka żeby wepchnąć maść pod skórę. Z tego powodu znieczulenie trochę bolało ale zaciśnięte zęby + zgięte palce u nóg i idzie wytrzymać :lol: :lol: . Doktor mówił, że niektórzy po maści przy zastrzykach zupełnie nic nie czują, szczególnie jak mogą ją dać pod napletek. No więc czas na zabieg - przez jakieś 10 minut słychać skwierczenie - zupełnie nic nie czuć. Potem czas na szycie które trwa najdłużej, w momencie gdy mnie zabolało zgłaszałem to doktorowi i pakował kolejne znieczulenie, w pewnym momencie poprosiłem o przerwę bo się bardzo zgrzałem (nie lubię igieł, ukłuć i trochę słabo mi się zrobiło), przerwa 5 min, otwarte okna, kolejne znieczulenie i jazda dalej - cały czas przy miłej rozmowie. Zabieg skończył się po ok. 40 minutach (wydawało mi się ze minęło 15). Wtedy ujrzałem swojego małego i lekarz dokładnie pokazał jak zakładać opatrunek. Potem jakieś recepty, ostatnie rady i do domu :)
Wczoraj byłem na pierwszej wizycie kontrolnej - "wszystko super się zrosło, jest bardzo dobrze".
Oponka zeszła, mały zaczyna wyglądać normalnie, samo szycie wygląda bardzo dobrze. Od wczoraj nie nosze już opatrunków i walczę z nadwrażliwością, doktor zalecił podpaski ale chyba nie skorzystam bo jest coraz lepiej i da się to znieść.
Cena:
Pierwsza wizyta: 150zł
Zabieg: 1400zł
Wizyta kontrolna: 100zł (chyba studenckie promocje się skończyły, no cóż - trudne czasy :D )

Podsumowując:
Polecam każdemu Dr. Piotra Cieślińskiego, bardzo długo z tym niepotrzebnie zwlekałem - nie zastanawiać się tylko marsz do lekarza!

Jak ktoś ma jakieś pytania niech pisze w temacie albo na priv, będę zaglądać. Trzymajcie się!
 

mondragon21

New member
Re: Dr n. med. Piotr Cieśliński - 2 miesiące po zabiegu [Poz

Mam pytanie do Was bo również mam iśc na mały zabieg. Podobnie jak u ciebie. Czy duży dyskomfort jest przy chodzeniu z opatrunkiem ? Czy mozesz się schylać itd. Pracuje w Firmie jako magazynier, załatwiłem sobie jakoś urlop na parę dni, ale niewiem jak to będzie wyglądało. Nastepnego dnia po zabiegu idę na 2 nocki, potem kilka dni wolnego. Co sądzisz o tym. Jakieś rady itp ? Im bliżej zabiegu tym większa niepewność czy warto aby. Po konsultacji już jestem, ale sami wiecie jak to jest gdy chłop idzie pod nóż :) Co ile godzin zmieniamy opatrunek i takie tam. Stulejka częściowa. Pozdrawiam.
 

pelc2007

New member
Re: Dr n. med. Piotr Cieśliński - 2 miesiące po zabiegu [Poz

Opatrunek miałem zmieniać co 24 godziny i to było chyba najgorsze bo miałem sporą nadwrażliwość, po założeniu było już git :) aktualnie chodzę ponad 2 tygodnie bez opatrunku i nie czuję żadnego dyskomfortu. Tnij i się nie martw, wszystko będzie dobrze:)
 

mondragon21

New member
Re: Dr n. med. Piotr Cieśliński - 2 miesiące po zabiegu [Poz

Cóż. Odważyłem sie tak jak poprzednicy pójśc do Doktora Cieslińskiego. Nie jestem osoba młodą żebym sie czegos bał, ale staro tez sie nie czuje. Po prostu twierdziłem, że po zabiegu będe miał lepsze życie seksualne oraz lepsze samopoczucie. Wczoraj minął równy miesiąc i parę dni od momentu zabiegu.

Długo się zastanawiałem, długo czekałem na podjęcie decyzji, zebrania odpowiedniej sumy pieniążków aż wreszcie telefon do doktora. Czemu akurat ten doktor ? Podobno jeden z najlepszych w Poznaniu, o ile nie najlepszy. Umówiłem się na wizytę. Tam dowiedziałem się co jak, kiedy, o której godzinie. Lekarz stwierdził, że mam stulejkę. Częściowe obrzezanie z korektą wędzidełka. Cóż, wiedziałem, że robie to nie tylko dla siebie ale równiez dla mojej dziewczyny :) Lekarz zapisał maść znieczulającą, którą miałem posmarować wiadomą część ciała na 2 godzinki przed zabiegiem. Wizyta 150 złotych.

Termin ? 11 albo 12 kwietnia 2012 roku :) Czekałem tydzień, trzeba było sie nastawic psychicznie na wizytę, choc powiem szczerze, że po pierwszej rozmowie z Panem doktorem nie czułem żadnego lęku, żadnej psychozy, żadnego bólu. Normalna sprawa chłopaki :) Powiem Wam, że kiedys bałem sie chodzić do dentysty, dzisiaj tam moge chodzić z przyjemnością :) Wiem, że to może się wydawac głupie i lekko dziwne, ale cóż.

Zabieg jak zabieg, ja tam żadnego skwierczenia nie słyszałem. Dzieki masci nie czułem praktycznie nic. Doktor co jakiś czas pytał czy boli, potwierdzalismy tak albo nie, przy okazji można było pogadać z doktorem na wszystkie tematy podczas zabiegu. Człowiek bardzo usmiechnięty i kontaktowy.

No i cóż, zabieg trwał koło 45 minut. Jak to przezyjecie to przezyjecie chłopaki wszystko. Ale tak jak pisałem ilu jest takich co boją się operacji itd. Po takim zabiegu stajecie się 100% facetami i powiem Wam, że niczego sie praktycznie nie będziecie bali :)

Przypisał mi doktor tabletki przeciwbólowe, które jak sie okazało nie były wogóle potrzebne, maść, środek odkarzający i do domku. Opatrunki musiałem zmieniać codziennie i to był chyba najwiekszy problem bo przy wzwodach wiecie jak to jest. Ponadto panika żeby nic nie uszkodzić ale jak się okazało nic nie miało prawa się uszkodzić. Zabieg 1400 złotych.

Nastepna wizyta 2 tygodnie póxniej, przypisana została maść. Doktor stwierdził, że wszystko pieknie sie goi. Wizyta 150 złotych

Odrazu zapisałem się na termin na za 2 tygodnie. Wczoraj była ostatnia wizyta. I powiem Wam szczerze, że jestem chyba najszczęsliwszym cżłowiekiem na świecie :)
Doktor stwierdził, że wszystko sie pieknie zrosło, szwy jeszcze zostały, ale za bardzo o nie dbałem :) Zalecana kapiel w wanniei za kilka dni temu szwów nie będzie. Wizyta 100 złotych.
Jak z seksem ? Musicie wytrzymać ten miesiąc aczkolwiek nie powiem, że było cięzko jak diabli :)
Wczoraj z dziewczyną zrobiłem jazdę testową i powiem szczerze, że odżylismy :)

Slicznie dziekuje Panie doktorze. Warto było wydac te kilkaset złotych, bez kolejek, bez stresu, w miłej atmosferze. Tylko raz dzwoniłem do doktora bo nie było żadnych problemów gdyz niewiedziałem, że po zabiegu mozna oddawac krew.

Także jeszcze raz dziekuje :) I chłopaki apel do Was. Nie bójcie się tego. No kto ma dac rade jak nie My ? Powodzenia :) Jak co to służę radą.
A i jeszcze jedno, opatrunek sam w sobie nie preszkadza w pracy, aczkolwiek wolałem tydzień mieć wolnego w pracy coby zobaczyć czy nie będzie problemu z chodzeniem w opatrunku. Nie było.
 

sydzio

New member
Re: Dr n. med. Piotr Cieśliński - 2 miesiące po zabiegu [Poz

Witam. Czytałem wiele postów na forum i w końcu zdecydowałem się na zabieg. Ze wzglendu na cenę zdecydowałem się na zabieg w Prywatnej Klinice w Poznaniu, za wszystko zapłaciłem 1200zł i doktor bardzo miły, odbierał telefon komórkowy i nie płaciłem dodatkowo za wizyty kontrolne, polecam http://www.stulejka-poznan.pl/
 

Michal85

New member
Re: Dr n. med. Piotr Cieśliński - 2 miesiące po zabiegu [Poz

Witajcie,

Ja jestem już prawie dwa lata po zabiegu na Gajowej. Nie ma sie czego bac i zwlekac. Wszystko działa jak należy.

Nie odwlekajcie nieuniknionego :) Po miesiącu dwóch zapomnicie, że wogóle coś się działo.

Michał.
 

Mentor

New member
Re: Dr n. med. Piotr Cieśliński - 2 miesiące po zabiegu [Poz

Witam. 14 stycznia br. miałem zabieg u Pana dr Cieślińskiego. Wybrałem plastykę + wydłużanie wędzidełka, gdyż miałem stulejkę częściową. W kwestii kosztów, tak jak koledzy wyżej pisali: 150zł pierwsza wizyta, 1400 zabieg, po 100zł wizyty kontrolne, w aptece za maści, opatrunki itp. dodatkowo zostawiłem 200zł. Ja odczuwałem ból, doktor mówił, że to zależy od pacjenta, niektórzy nie czują, inni również, w każdym razie przez cały czas trwania zabiegu rozmowa z doktorem plus w tle muzyka, bardzo przyjemna i rzeczowa osoba ;) Pana dr Cieślińskiego polecam wszystkim niezdecydowanym, od pierwszej wizyty budzi zaufanie. Jakość zabiegu będę mógł ocenić po zagojeniu się ran, na chwilę obecną, równo 2 doby po zabiegu, nie mogę wiele powiedzieć, jestem przerażony moim ptakiem, mam nadzieje, że wynormalnieje :D
 

trypton

New member
Re: Dr n. med. Piotr Cieśliński - 2 miesiące po zabiegu [Poz

Heja, doktora polecił mi kolega jako bardzo dobrego fachowca.Muszę się w końcu zgłosić . Mam pytanie w jakie dni przyjmuje Pan doktor?
 

pacjent014

New member
Re: Dr n. med. Piotr Cieśliński - 2 miesiące po zabiegu [Poz

Witam Panowie.

Długo się zastanawiałem nad podjęciem decyzji o pójściu do lekarza i żałuję , że tak długo zwlekałem .(obrzezanie całkowite)
Dr. Cieśliński , można całkowicie stwierdzić - JEST PROFESJONALISTĄ .

Jeżeli ktoś ma możliwość to warto pozwolić sobie na ten komfort nie czekając na NFZ .
Jestem bardzo zadowolony ponieważ od pierwszej wizyty do zabiegu minęło kilka dni a "ludzkie podejście doktora" bezcenne .
Szybka rejestracja . Stały kontakt telefoniczny . Profesjonalne , przydatne porady i zalecenia .

ul.Gajowa 3 , Poznań .
POLECAM ! ;)
 

michele

New member
Witam, w końcu podjąłem tą decyzję, jestem już 4 miesiące po zabiegu, efekt bardzo dobry, świetny specjalista, bardzo dobry kontakt w trakcie zabiegu, gorąco polecam!!!
Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista
 

Danko

New member
Doktor 1 klasa. Wzorowo wykonana operacja stulejki całkowitej. Zabieg obrzezania okazał się całkowicie bezbolesny. Doktor posiada bardzo pewną rękę do operacji chirurgicznych, a założone równo i starannie szwy sprawiły szybkie i bardzo ładnie zagojenie rany. Po zabiegu Lekarz jest pod telefonem, a więc nie zostawi Cie samego w razie jakby coś się działo. Koszt wizyty to 150 zł a samego zabiegu 1400 zł. Trzeba też zarezerwować parę stówek na opatrunki, maście i środek odkażający które to będą Ci potrzebne w okresie rekonwalescencji.
 

Dariusz1

New member
Witam, po przeczytaniu wielu opinii również zdecydowałem się na operacyjny zabieg stulejki. Wybrałem dr Piotra Cieślińskiego i jego prywatny gabinet na Gronowej. Nie żałuje! Uważam wręcz, że to jedne z najlepiej wydanych przeze mnie pieniędzy. Cały zabieg wykonany został w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu łatwiej było mi się do niego przekonać (bałem się znieczulenia). Podobało mi się otwarte podejście doktora do mojego problemu. Bardzo komunikatywny i rzeczowy, szybko wyjaśnił mi co i jak a następnie informował co robi w danej chwili podczas zabiegu. Widać, że ma bardzo duże doświadczenie w tym co robi. Na koniec zwrócił mi uwagę na odpowiednią higienę, zaprezentował jak mam dbać o opatrunki. Po zabiegu mój mały przyjaciel może nie wyglądał zbyt okazale ale po paru tygodniach nie ma widocznych oznak i co najważniejsze dziewczyna jest w pełni zadowolona :) Ja czuję się z tym mega dobrze i tylko żałuje, że wpierw liczyłem na NFZ i zwlekałem z decyzją. Moim zdaniem dr Cieśliński jest profesjonalistą w pełni tego słowa znaczeniu!
 
Witam,

Wstęp.
Chciałbym w tym miejscu krótko podzielić się moimi doświadczeniami w nadziei, że choć jednemu z Was oszczędzi to choć odrobinę stresu oraz przybliżyć osobę doktora Piotra Cieślińskiego.

"Niewygodę" zacząłem odczuwać już prawie rok temu. Podczas licznych wycieczek do urologów, wsmarowywania maści ze sterydami i bez doświadczałem mniejszych lub większych popraw stanu mojego interesu. Niestety "brak miejsca" stawał się nieznośny. Nie chodzi tu nawet o ból, ale raczej o utratę naturalnego komfortu jakim mogłem się cieszyć z żoną.
Postanowiłem pójść pod nóż. Po wizytach u specjalistów urologów w ciągu ostatniego roku (było ich trzech) wybrałem Pana Piotra, który jest moim czwartym urologiem (a właściwie to wybór zawdzięczam żonie, która tak jak Wy posługiwała się głównie forami i telefonem).

Pierwsza wizyta.
Strach. Rozmowa bardzo miła, a zarazem bardzo konkretna. "Chcesz mieć komfort musisz podjąć męską decyzję". Decyzja podjęta - częściowe obrzezanie + plastyka wędzidełka. Zasady z góry określone. W cenie wizyty kontrolne + opieka telefoniczna.

Zabieg.
Dzięki maści jaką miałem użyć przed zabiegiem nie czułem absolutnie nic. Zdarzyło się ukłucie, ale zawsze zapowiedziane przez doktora:)
Cały zabieg trwał 40 minut, które zleciały na odprężającej rozmowie.
To co zapamiętacie to dźwięk nożyczek i skwierczenie...
Nad tym żeby bólu nie było świetnie czuwa doktor Piotr.

Po zabiegu.
Wiadomo. Milion pytań do. Doktor z cierpliwością odpowiadał telefonicznie na każde moje pytanie. Czasem wydawało mi się, że na jego miejscu bym nie wytrzymał. Jeżeli mój telefon nie był odebrany Pan Piotr zawsze oddzwaniał. Umówienie wizyty nie stanowiło żadnego problemu. Szwy rozpuściły się po miesiącu (podobno za bardzo o nie dbałem). Miejsce szycia ładnie i równo się zabliźniło.

Efekt.
Najważniejsze. Komfort - powrócił, zgodnie z zapowiedzią doktora. Estetyka - wszystko wygląda ładnie i symetrycznie, a co najważniejsze teraz nawet bardziej podoba się mojej żonie:)

Podsumowując.
Ten post to wielkie słowa uznania i podziękowania dla doktora za cierpliwość i fachową robotę.

Ostatnie słowo:
Po moich doświadczeniach radzę:
- nie oszczędzajcie na tym zabiegu (NFZ). Lepiej odłożyć, wziąć kredyt i mieć spokój najpierw w trakcie i po zabiegu, a potem do końca życia.

- nie zwlekajcie z decyzją. Jak lekarz mówi ciąć to znaczy ciąć. Oczywiście najlepiej spotkać się z przynajmniej dwoma urologami (lub z doktorem Piotrem:)

- nie bójcie się potem wszystko działa tak samo o ile nie lepiej

- Polecam Dr n. med. Piotra Cieślińskiego w 100%

widze że bardzo zachwalacie tego lekarza ,ale po zdjęciu to chyba młody lekarz a niby najlepsi są ci starsi?
 

Podobne tematy

Do góry