• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

dr Marek Belda (Wrocław)

Darkstorm

New member
Jakie są obecnie koszty u dra. Beldy jeśli chodzi o zabieg stulejki czy wędzidełka?

Ile kosztuje pierwsza i kolejne wizyty? (czy są niezbędne w ogóle kolejne?)

Zdążyłem przeczytać także, że zabiegi są na NFZ, czy to oznacza, że można go dokonać zarówno "płatnie" (szybciej) jak i "bezpłatnie" (dłużej)?

Baaaaardzo proszę o pomoc.
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
idz do działu LEKARZE i tam jest worek info, warto się też pofatygować, niż tylko na gotowe czekać, szczególnie, że tam jest wiele storn w temacie o w/w doktorze a i są wątki o samych zabiegach u niego, warto korzystać z szukajki
 

Luk8585

New member
Jakie są obecnie koszty u dra. Beldy jeśli chodzi o zabieg stulejki czy wędzidełka?

Ile kosztuje pierwsza i kolejne wizyty? (czy są niezbędne w ogóle kolejne?)

Zdążyłem przeczytać także, że zabiegi są na NFZ, czy to oznacza, że można go dokonać zarówno "płatnie" (szybciej) jak i "bezpłatnie" (dłużej)?

Baaaaardzo proszę o pomoc.

Witaj,
jestem 6 tygodni po zabiegu plastyki napletka u dr Beldy, robionego na NFZ i jestem bardzo zadowolony z wyników. Udało mi się strasznie szybko to wszystko załatwić, bo 26.03 byłem na pierwszej wizycie, a 17.06 miałem już zabieg, więc czekałem niecałe 3 miesiące. Jak chcesz to możesz zobaczyć jak wygląda jego dzieło w tym wątku
http://meskiezdrowie.pl/38-dni-po-plastyce-napletka-4566.html

Koszt wizyty 110 zł
Koszt zabiegu 800 zł

Moją ostatnią wizytą było ściągnięcie szwów, bo miałem nierozpuszczalne i tobie radze założyć te same, ponieważ lepiej wtedy to wszystko wygląda. Szwy ściągają po 10 dniu od zabiegu i za to nic nie płacisz. Kolejne wizyty są już płatne.

Jeżeli będziesz robił na NFZ, to musisz dostarczyć im Skierowanie do Szpitala na Oddział Urologiczny.

Pozdrawiam
 

Darkstorm

New member
Rozumiem, że robienie zabiegów u tego lekarza na NFZ to kwestia kilku miesięcy minimum, tak? 3 miesiące to taki minimalny okres czekania? Kiedy dokładnie dowiedziałeś się kiedy odbędzie się zabieg? Od razu po pierwszej wizycie czy to było czekanie w ciemno?

Każda wizyta (tak ogólnie) to 110zł, tak?

Jeśli chodzi o zabiegi: kompletnie nie czaje tego co napisałeś. Miałeś zabieg na NFZ, a i tak musiałeś płacić 800zł? Myślałem, że idąc na NFZ nie płaci się za zabieg...

Jak nie będę mieć na NFZ to zabieg odbędzie się "od razu" lub prawie od razu?

Skierowanie do Szpitala na Oddział Urologiczny skąd mam wziąć? Od lekarza rodzinnego? Rozumiem, że to skierowania potrzebne tylko w sytuacji, gdy zabieg będzie na NFZ, tak?
 

szymon1

New member
Jak nie będę mieć na NFZ to zabieg odbędzie się "od razu" lub prawie od razu
Odp prywatnie okres oczekiwanie jest krótki z reguły ok tygodnia +/-
Skierowanie do Szpitala na Oddział Urologiczny skąd mam wziąć? Od lekarza rodzinnego? Rozumiem, że to skierowania potrzebne tylko w sytuacji, gdy zabieg będzie na NFZ, tak?
Odp Skierowanie tylko jak robisz zabieg na NFZ, skierowanie moze byc od rodzinnego,
 

illuminatis

New member
Może robić jakieś proste zabiegi urologiczne nic więcej, tak samo jak Kołaczyk. Jednak nigdy nie idźcie do tego lekarza operować skrzywienia prącia nie ma o tym pojęcia jak kolega Kołaczyk.
 

nusman

New member
Witam, chciałbym dopytać żeby mieć 100% pewność - we Wrocławiu mogę zapisać się na zabieg podcięcia wędzidełka na NFZ tak? Idę do rodzinnego -> dostaję skierowanie ->zapisuje się na zabieg który mam za +/- 3 miesiące. Dzięki za odpowiedź
 

Klaus1

New member
Podciecie wedzidelka zrobi kazdy urolog, nie wiem jakiego pecha trzeba miec zeby ktos to zepsul... Nie ma co szukac lekarza po calej Polsce. To prosty zabieg, chyba nie ma latwiejszego. Ja u Beldy nawet robilem prostowanie i jak na razie jestem zadowolony.
 

Podobne tematy

Do góry