• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr Maciej Jarosz. Opinie?

ThePikol

New member
Czy ktoś miał robiony zabieg u dr Macieja Jarosza? Mówił że zajmuje się tematem od 10 lat, zabieg wykonuje laserem, a w internecie ma dobre opinie.
Planuję zabieg ponownego obrzezania i zastanawiam się między nim a dr Tondlem. Dr Jarosz jest u mnie na miejscu w Gdańsku, a do Tondla niestety musiałbym jechać do Poznania.
Byłem raz u Tondla na konsultacjach i niestety nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, ale wiem, że tutaj ludzie go chwalą.
Chciałbym jednak najpierw poznać opinie na temat dr Macieja Jarosza. Czy miał ktoś u niego wykonywany zabieg?
 

ptrk

New member
@ThePikol czy jesteś już po zabiegu? również planuję zabieg laserem u dra Jarosza (obrzezanie całkowite) i szukam opini

Niestety w Trójmieście niewiele placówek wykonuje zabieg przy użyciu lasera, więc wybór lekarzy jest ograniczony
 

ptrk

New member
Może komuś się przyda - jestem 12 dzień po zabiegu laserem u dra Jarosza. Goi się ładnie, właściwie to już się zagoiło. Chętnie pozbyłbym się już szwów, bo tylko mnie drażnią. No ale są rozpuszczalne, więc jeszcze trochę poczekam. Jedyne co to rana na żołędzi goi mi się trochę dłużej (miałem przyklejony napletek i stulejke całkowitą).

Co do dra Jarosza - ogólnie myślę, że na plus. Efekt mi się podoba jak na 11 dni po. Jestem dobrej myśli co do tego jak to będzie wyglądać za pare miesięcy (obrzezanie całkowite). Polecam jednak zadawać dużo pytań, jeśli coś Was nurtuje. Wywiad trwał bardzo krótko, ale ja wiedziałem po co idę, więc nie było w sumie o czym dyskutować. Pytań też za dużo nie miałem, bo przestudiowałem to forum wcześniej. No ale tu uczulam - jeśli coś was niepokoi albo niewiele wiecie o zabiegu i rekonwalescencji - pytajcie. Bo dr sam był dosyć lakoniczny jeśli chodzi np. o zalecenia po zabiegu albo styl obrzezania. Ale żadnego pytania nie pozostawił bez odpowiedzi. Na wizytę kontrolną zaprosił tylko jeśli uznam że coś jest nie tak (na szczęście nie widzę takiej konieczności jak na razie).
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry