• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

dr Emilia Pawłowska-Krajka Warszawa - zabieg obrzezania

dominos

New member
Witam! Proszę wszystkich o opinię, którzy mieli zabieg obrzezania u Pani doktor Emilii Pawłowskiej-Krajka z Warszawy.
 

marcepan

New member
Chyba wolałbym taki zabieg wykonać u Pana doktora, mój znajomy miał niedawno w Ober Clinic i ogólnie mówił, że wszystko ok bezproblemowo, dobre warunki tam mają i ceny. I lekarzy mają doświadczonych, mam zamiar się wybrać do urologa tam właśnie z innym problemem.
 

maciek2

Member
Chyba wolałbym taki zabieg wykonać u Pana doktora, mój znajomy miał niedawno w Ober Clinic i ogólnie mówił, że wszystko ok bezproblemowo, dobre warunki tam mają i ceny. I lekarzy mają doświadczonych, mam zamiar się wybrać do urologa tam właśnie z innym problemem.

Ja miałem i wszystko jest super. Tutaj kolega z forum z tego co wiem jeden się mnie radził i też robił u niej zabieg niedawno i jest ok tj. goi się bez problemowo. Zresztą Krzysiek który pisał wyżej pytanie też u niej był co widać po opiniach u niej na ZnanyLekarz.pl.
Jedno wiem ona nie spartaczy roboty i jeśli chodzi o mojego ptaka to mogę zapłacić więcej jeśli będę pewny, że wszystko będzie ok, a u mnie jest rewelacyjnie.
 
Niestety odradzam tą lekarke. Skuszony dobra relacja użytkownika z forum i opiniami na znany lekarz wybrałem się na zabieg obrzezania do tej lekarki. Niestety odradzam m zabieg wykonany został nieprawidłowo przez co nie mogę z penisem nic robić (wzwody powoduja zacisniecie się blizny jakby sznurek na penisa zaciskal przez co krew nie doplywa) ogólnie już po pierwszej wizycie nabrałem wątpliwości Ale myślałem że to stres. W życiu bym nie wybrał zabiegu skalpelem wybrałbym anastomat niestety już za późno... co do efektu wszystko jest w moim wątku. Dodatkowo zauważyłem że lekarka zszyla mi miejsce dosłownie w tym samym gdzie było zwężenie więc totalny dramat...
 

maciek2

Member
Jeśli to moja opinia Cie zmyliła to przykro mi Stary. U mnie minęło półtora roku po zabiegu i tak jak wcześniej tak dalej jest wszystko super. Patrzyłem na zdjęcia w Twoim wątku i aż się dziwię, że mogła nas operować ta sama lekarka...
 
Tak, byłem na konsultacji, ale odradziła mi zabieg (pytałem o obrzezanie całkowite, high & tight) jako, że nie był mi niezbędny (brak względów medycznych, jedynie estetyczne). W efekcie nie zdecydowałem się na zabieg u niej, a po relacji użytkownika @obrzezanyobrzezany to nawet uważam, że bardzo dobrze, że tak to wyszło.
 
Niestety odradzam tą lekarke. Skuszony dobra relacja użytkownika z forum i opiniami na znany lekarz wybrałem się na zabieg obrzezania do tej lekarki. Niestety odradzam m zabieg wykonany został nieprawidłowo przez co nie mogę z penisem nic robić (wzwody powoduja zacisniecie się blizny jakby sznurek na penisa zaciskal przez co krew nie doplywa) ogólnie już po pierwszej wizycie nabrałem wątpliwości Ale myślałem że to stres. W życiu bym nie wybrał zabiegu skalpelem wybrałbym anastomat niestety już za późno... co do efektu wszystko jest w moim wątku. Dodatkowo zauważyłem że lekarka zszyla mi miejsce dosłownie w tym samym gdzie było zwężenie więc totalny dramat...
Szanowny Pacjencie. Na zdjęciach, które zamieszcza Pan w innym wątku, wczesnych zdjęciach po zabiegu, widać nieprawidłowości w procesie gojenia rany i obrzęk blaszki wewnętrznej napletka. Gdyby przyszedł Pan po zabiegu na nieodpłatną kontrolę , jak to zalecam gdy coś się dzieje z raną lub pacjent ma wątpliwości i pytania, to prawdopodobnie udałoby się zaradzić problemom. Żałuję, że nie miałam możliwości udzielenia pomocy i służenia radą. Pana wpisy dotyczą stanu z pierwszego miesiąca po zabiegu. Ciekawa jestem jaki jest efekt teraz, po ponad roku. Zapraszam serdecznie na kontrolę.
 
Ryzyko przy zabiegu operacyjnym jest nieuniknione. Przy czym zakładam, że w takich sytuacjach można coś skorygować. Dlatego rzeczywiście przy zabiegach z przyczyn zdrowotnych nie ma co się zastanawiać.
 

nope

Well-known member
Ryzyko przy zabiegu operacyjnym jest nieuniknione. Przy czym zakładam, że w takich sytuacjach można coś skorygować. Dlatego rzeczywiście przy zabiegach z przyczyn zdrowotnych nie ma co się zastanawiać.
Oczywiscie ze jest ryzyko ale jezeli lekarz zrobi szycie gdzie prawie połowa szwów puściła to nie wiem czy estetyczny efekt będzie. To o czymś swiadczy.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Kazimiesz Krajka Vs. Wojciech Perdzyński - którego wybrać? Lekarze 5

Podobne tematy

Do góry