• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dobry lab lub urolog

coleman1

Member
Chętnie też się dowiem. Byłem w Poznaniu u trzech, okazali się bezradni. Jestem u czwartego, coś walczy z bakterią, ale już zapowiada, że te jego antybiotyki to raczej jedyne co wymyślił. A ci kiepscy do których w ogóle nie warto iść to: Michał H., dr hab. Maciej S. oraz Maciej P., przez którego z ostrego zapalenia zmieniło mi się w przewlekłe zapalenie prostaty :(
 

coleman1

Member
Nie robiłem na Wieniawskiego - powiedziano mi ,że materiał trzeba dowieść w ciągu 1h, a to było niewykonalne w moim przypadku. Zrobiłem na Polnej. Jeśli będzie potrzeba to mogę opisać jak to dokładnie tam przebiegało.
 

rafi81

Member
Czesc mozesz opisac jak to wygladało i z tego co wyczytałem pisales ze miałeś jeszcze badanie wydzieliny z gruczołu .Jaki lekarz ci go wykonał?
 

coleman1

Member
OK.
Posiew nasienia. Dostałem skierowanie od urologa. Załatwiałem wszystko w ginekologiczno-położniczym Szpitalu Klinicznym UAM w Poznaniu na Polnej :) Ze skierowaniem udałem się do rejestracji do budynku B. Zapłaciłem chyba 80 zł. Z kwitkiem poszedłem do budynku D, do zakładu andrologii, piętro 2. Tam dałem pani za biurkiem kwitek. Pani dała naczynie, strzykawkę i wskazała pokój. W pokoju się zamknęłam i mając gazetki oddałem nasienie do naczynia (nie było to proste przez stres). Z naczynia wziąłem nasienie do strzykawki, opisałem i z tym udałem się do Pracowni Mikrobiologicznej w budynku BA (odbierają próbki od 7.00 do 14.35) do pokoju 50. Tam miłe panie odebrały materiał, i poinformowały kiedy odebrać wyniki. I to tyle.
Posiew po masażu stercza - miałem skierowanie, ale grzecznościowo załatwiłem sobie pobranie wydzieliny stercza w szpitalu MSWiA. I materiałem pojechałem do Pracowni Bakteriologii Ogólnej w Wlkp. Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii. Oddałem i czekać 5 dni. Teraz jednak sam będę musiał szukać urologa w przypadku konieczności, i w sumie znalazłem na znanym lekarzu. Mikołaj Sieciechowicz w opisie ma Ekspert: Badania bakteriologiczne, więc może wykona ten test, albo chociaż masaż stercza.
 

rafi81

Member
Dzieki za obszerny opis ja na chwile obecna jedtem na levoksie bo wyszla mi bakteria proteus mirabilis a choruje dosc krotko bo od 5 miesiecy :(
 

coleman1

Member
Objawy mam typowe, od bóli podbrzusza, przy prostacie, tyłku, na cewkę moczową. Częstomocz, nocne wstawanie. Raz miałem taki ból, że pojechałem na SOR na Szwajcarską. W posiewie nasienia nie wyszła żadna bakteria, lekarz powiedział, że to bez sensu robić ten posiew, bo nic nie daje. i szkoda na to było mojego czasu. I miał rację, bo zrobiłem z wydzieliny prostaty i dopiero wtedy wyszły dwie bakterie. I wtedy zacząłem leczyć się na bakteryjne. Wcześniej 3 urologów stwierdziło, że na pewno mam niebakteryjne i tak się leczyłem dość kosztownie na niby niebakteryjne.
 

rafi81

Member
Pytanie teraz gdzie znalezc w Poznaniu urologa co by zrobił masaż z proststy :( Ja od poczatku mam zaczerwienione jadra zpladz w wzwodzie tez widac jakby nadzerke w jednym miejscu w spoczynku jest ok .Wiadomo dochodza tez bole jader od czasu do czasu szczypanie cewy i bol w tyłku.Wie ze dopuki jaja nie zmienia sie na swoj naturalny kolor to infekcja jest.
 
no wlasnie lekarze ignoruja to zaczerwienienie a wydaje mi sie ze to znamienne dla stanu zapalnego. Mi tez bakterie nie wychodza w posiewie nasienia - moze warto sprawdzic posiew po masazu prostaty sprawdzic
 

rafi81

Member
Ja jeszcze musze na dniach sobie zrobic dla własnego spokoju usg jąder jak sam nie sprawdzisz to z tymi urologami wiemy jak jest.Mam też zamiar zrobic wymaz z kruczołu tylko jeszcze nie trafiłem na urologa w Poznaniu ktory by go zrobił
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry