• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dobry i niepodrażniający żel intymny

tombern

New member
Jak w temacie, szukam jakiegoś dobrego i niepodrażniajacego żelu intymnego, nawilżającego. Jakich na co dzień używacie? Możecie polecić coś w tym zakresie?
 

rumoren

New member
Używaliśmy z laską już kilku żeli. Powiem tak, są lepsze i gorsze. Nie chcę wskazywać tych gorszych, skupię się na tych, a w zasadzie to na tym, który daje nam największą frajdę - Libi Gel. Jest bezbarwny i bezwonny to jest moim zdaniem plus. Intensywność doznań jest w jego przypadku naprawdę bardzo duża :)
 

tombern

New member
O nie słyszałem :)
Sprawdzę...
Czy to konkretnie chodzi o ten tutaj czy jakiś inny:

 

rumoren

New member
Tak, to jest konkretnie ten. Miałem robić zdjęcie, ale widzę, że udało Ci się znaleźć. Dostępny jest zarówno przez allegro jak i w drogeriach internetowych typu intymnosc pl i innych tego typu.
 

rumoren

New member
Raczej nie. Jest to żel stymulujący :p A nie nawilżający tak wiec podejrzewam,że będzie laskę piekło w tyłku jak coś takiego użyje. Do tradycyjnego sexu jak najbardziej na tak ale do analnego to poszukajcie sobie czegoś z dużym nawilżeniem (typu be lover)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry