• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Do oceny..

Direct

New member
Na moje oko. To za wcześnie zacząłeś zsuwac. Idz do lekarza najlepiej. Nie jestem znawcą tematu ale nie za fajnie to wygląda.
 

sn111

New member
byłem u lekarza w poniedziałek, kazał ćwiczyc napletek i sciagać więc zaczałem tego samego dnia wieczorem, pierwszy raz troche bolał z dwóch szwów pociekła odrobina krwi ale potem było juz gładko.
 

BuFFer

Member
byłem u lekarza w poniedziałek, kazał ćwiczyc napletek i sciagać więc zaczałem tego samego dnia wieczorem, pierwszy raz troche bolał z dwóch szwów pociekła odrobina krwi ale potem było juz gładko.

Bez komentarza trzeba być głujpkiem by w dzien zabiegu jeszcze ćwiczyć napletek ... Skoro kazał ćwiczyc to mogles sie zapytac od kiedy a watpie by on kazal tego samewgo dnia to robic nic się praktycznie nie zroslo .
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wg mnie zaczal cwiczyc w pon po tygodniu od zabiegu po wizycie kontrolnej a nie tego samego dnia. Po odciagnieciu napletka dosc krzywo to wyszlo. Pytanie czy tak krzywo zszyl czy ty akurat do zdjecia krzywo trzymales.
 

sn111

New member
ćwiczyc napletek zacząłem tydzien po zabiegu a nie tego samego dnia :) z bólu bym nie wytrzymał, myslałem ze to logiczne :)
dziś jestem juz półtora miesiaca po zabiegu i powiem tak, szwy powyciągałem sobie sam w czwartym tygodniu po zabiegu, uzyłem do tego pensety i nożyczek do paznokci, najpierw usunąłem jeden tak na próbę i wszystko było jak najbardziej ok, usunąłem sobie więc resztę jeden po drugim. Po usunięciu szwów wszystko zaczeło się goić błyskawicznie kilka dni później zdecydowałem się z Panna na pierwszą jazdę w gumce bo bez czułem jeszcze lekki ból, bolało jedynie lekko przy mocniejszych pchnięciach. Tydzien później było juz bez gumki i wszystko jak najbardziej ok :) W tej chwili zostaly mi jedynie blizny, które jeszcze troche bolą przy dotyku ale uzywam masci Contractubex i wydaje mi się ze z dnia na dzien jest coraz lepiej :)
Pozdrawiam.
 

Podobne tematy

Do góry