• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dea tygodnie po obrzezaniu laserem CO2

A jaka to jest praca? Ja dostalem zalecenie zeby przez 2 tyg nie bylo wysilku fizycznego wiec do pracy nie chodzilem
Elektryk, ale nie kucie scian i targanie gruzu, raczej automatyka, troche trzeba sie nachodzic czasem. Aktualizacja - bylem u lekarza, powiedzial ze czasem szwy puszczaja, w dwa tygodnie sie zrosnie, zakaz seksu przez miesiac, czyli lacznie jak nic juz nie wyskoczy, to bez seksu 1 miesiac 3 tygodnie. Mowil ze to nie jest duza rana, chociaz mi sie wydawala duza.
 
  • Like
Reactions: AGv
Tak to wygladalo wczoraj, szwow juz nie mam, tego strupa juz tez nie mam, ta rana sie zagoila i chyba nie mialo to wplywu na blizne, co do Pana Tura to profesjonalista bardzo pomocny, sam sie o mnie martwił jak wyskoczył krwiak, sam nawet dzwonił i pytał jak zdrowie, dwie wizyty płatne po 200, potem za darmo już były, lacznie 5 albo 4, jutro ostatnia juz, na gorze penisa pod skora mam jakby takie guzki dwa, nie wiem czy to krew czy cos, nie wystaja one i ich nie widac, ale jak sie zlapie za skore w odpowiednim miejscu to je czuc, nie wiem czy znikna, oby, masturbacja spoko, mozna leciec bez nawilzenia na spokojnie, skora lekko sie porusza wiec jest git
 
  • Like
Reactions: AGv

Podobne tematy

Do góry