• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czyzby stulejka ?

patryk2205

New member
czesc, mam 20 lat moj problem polega na tym ze dopiero okolo rok temu zainteresowalem sie swoim 'przybytkiem'. Nigdy wczesniej nie odslanialem zoledzia. W koncu sie za to zabralem, na poczatku nie schodzila wogole, teraz schodzi tak do polowy i dalej sie boje. Wyglada to tak jakby skora penisa byla za waska i zoladz nie chce przez nia przejsc (ale nic nie boli). Na poczatku myslalem ze to za krotkie wedzidelko bo czulem tak jakby ciagnelo penisa, teraz juz tego nie czuje. Jeszcze jest druga sprawa, mam bardzo wrazliwego zoledzia, nie moge go dotknac bo az odskakuje. Nie wiem czy to stulejka czy wystarczy go 'wycwiczyc' ?
 

patryk2205

New member
Dzięki za odpowiedzi. Niestety mam tylko prysznic. Wiem że to głupi pomysł ale może wlewac ciepłej wody do jakiegoś naczynia i moczyc ? Tylko przez ile ? Odslaniac żołędzia czy nie ?
 

michalwarszawa

New member
Jezeli nie mozesz sciagnac napletka to masz stulejke - rozumiem ze probujesz sciagac w czasie spoczynku i sie nei udaje. Masz stulejke calkowita, ktorej nie da sie rozciagnac, a juz na pewno nie w tym wieku. Jedyne co mozesz zrobic to udac sie do lekarza. Nie radze rowniez probowac sciagnac napletka na sile bo moze to skonczyc sie zalupkiem.
 

Heniek1330

New member
Żadne namaczanie Ci nie pomoże. Masz stulejkę i musisz iść pod nóż. Zarejestruj się do urologa i zrób porządek ze swoim sprzętem.
 

patryk2205

New member
Eh, zabiles we mnie nadzieje. Myślałem ze nie będzie to konieczne. A ile dni w szpitalu będę musiał spędzić ? Bo na jednodniowym pobycie w szpitalu lacznie z zabiegie! chyba się nie skończy ?
To jest stulejka czy wędzidełko bo czuje ze dalbym rade dalej ściągnąć skore ale nie mogę się przełamać psychicznie. Zdjęcia usunalem coby nie kusić :p
 

Ziomek37

New member
Czemu tak zniechecacie ? Porozciagaj jeszcze ze dwa tygodnie. Jezeli to stulejka to na pewno dasz rade. Ja ze stulejku tak sie wyleczylem ale okazalo sie, ze odrobinke przykrotkue wiedzidelko Rozciagaj i probuj a zobaczysz efekty. Nie od razu trzeba isc pod noz chlopcy !
 

patryk2205

New member
Ponaplecienimasladu napisał:
Jesli bedziesz mial na nfz, to możesz(ale nie musisz) spedzic 1 dobe, mi prywatnie od przybycia do wyjscia z formalnosciami zajęło jakies 1.5h
Ile placiles za zabieg ? Na ogolnym czy miejscowym ? Pytam bo dziwi mnie ze tak krotko byles w szpitalu
Ziomek37 napisał:
Czemu tak zniechecacie ? Porozciagaj jeszcze ze dwa tygodnie. Jezeli to stulejka to na pewno dasz rade. Ja ze stulejku tak sie wyleczylem ale okazalo sie, ze odrobinke przykrotkue wiedzidelko Rozciagaj i probuj a zobaczysz efekty. Nie od razu trzeba isc pod noz chlopcy !
Probowal bede napewno.
 
płaciłem 900 pln za usunięcie wędzidełka+obrzezanie low and tight to jest mało inwazyjny zabieg, i jeśli nie czekasz niewiadomo ile tylko masz ustaloną godzine to jest ok. mialem miejscowe
 

Heniek1330

New member
Może być jedno i drugie. Co do zabiegu, to spędzisz w szpitalu od godziny do 3-4 godzin. Więc się nie przejmuj. Po zabiegu można całkowicie normalnie funkcjonować.
 

michalwarszawa

New member
Nie probujcie mi wmowic ze niemoznosc sciagniecia napletka bez wzwodu to nie jest stulejka calkowita. Nie ma szansy tego rozciągnąć. Jedyne co Ci zostaje to konsultacja z urologiem.
 

Heniek1330

New member
mlodszyposada proszę bardzo powiedz mi skąd czerpiesz swą wiedzę i masz tak duże pojęcie co można wyćwiczyć a co nie? Ile już udało Ci się penisów wyćwiczyć? Bo z tego co wiem, to sam masz stulejkę i nie wyćwiczyłeś jej jakoś.

Ja na prawdę chętnie pomogę, każdemu co będzie miał jakieś pytania, w miarę możliwości oczywiście. Ale nie będę się przekrzykiwał z dzieciakiem co spamuje każdy temat informacjami wyssanymi z palca. Jeżeli chcecie, to chętnie pomogę. Jeżeli nie, to nie muszę się już tu pojawiać. Bo przecież problem mam z głowy i co mnie obchodzą inni...
 

michalwarszawa

New member
Nie chcę tutaj polemizować, kto jest "trollem", a kto nie. W wieku 20 lat, jeżeli nie udaje Ci się sciągnąć napletka w zwisie penisa, na pewno nie jest dobrze. Szczerze powiedziawszy nie wierze, aby dało się rozciągnąć tak napletek, aby udało się go potem zsunąć w czasie wzwodu bez zadnych problemów. Jeżeli chcesz się przekonać czy mówie prawde, oczywiscie, mozesz probowac. Wiedz jednak, ze tracisz najlepsze lata swojego zycia i ze najprawdopodobniej nie obejdzie sie bez wizytu u urologa.
 

patryk2205

New member
Dzieki panowie za rady. Skierowanie do urologa moze wypisac tylko lekarz rodzinny ? Chcialbym pojsc do lekarza ktory mnie nie zna. Lepiej sie bede czul ;d
Michal w zwisie moglbym sciagnac ale sie boje ze pozniej nie wroci czy cos.
 

patryk9312

New member
mlodszyposada napisał:
Chyba logiczne , że jak zoladz jest czesciowo odkryta to da sie wycwiczyc i woda ciepla rozszezyc , Ktos na tym forum ma racje mowiqc ze , Jesli ktos ma watpliowsci i nie zna odp na pyt to wysyla do lekarza dla swietego spokoju , i kazdy zdecyduje czy chce mnie zignorowac . Ale tak czy siak zawsze bylem zbedny wszedzie , a trolla szukaj w swojej odobie i nic ci do tego czy mam stulejke , moj penis i moja stulejka a ze wzgledu na ciebie nie przyszlem tu po pomoc a informacje to np jakie mam z palca ? Na jakiej podstawie oskarzasz mnie o trolling i gdzie jest te twoje zgloszenie do adminow?

A wiesz co to jest stulejka częściowa? Ja taką miałem :), W spoczynku schodził, we zwodzie nie dało rady, nie było szans :)
 

Crede2

New member
Uważajcie na mlodszyposada, to drugie konto tomasz999. Założył je, bo lepiej jak więcej osób przekonuje do rozciągania. Poza tym popatrzcie na jego pisownie, składnie, czy można traktować kogoś poważnie, kto pisze tak chaotycznie?
 

Crede2

New member
mlodszyposada napisał:
czy ja wspomnialem cos o wydluzaniu napletka ?
Oczywiście, że wspomniałeś, ale w innym wątku. To jest twym celem, powoli by się nie ujawnić realizujesz swój cel. Miałem już do czynienia z kimś, kto pisał w dokładnie ten sam sposób co ty, bez ładu i składu, bez przecinków, kropek, z okropnymi błędami i z doświadczenia wiem, że takim nie należy ufać. Poza tym masz baaardzo małą wiedzę nt. stulejki i zamiast najpierw czytać, od razu bierzesz się za doradzanie.

Był tu porządek na tym forum, dopóki nie zawitało tu dwóch (albo i jeden podający się za dwóch) trolli. Zgłosiłem już was administratorom.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry