• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czyrak/kaszak w okolicy penisa

dozx

New member
Witam,
od kilku dni pojawiło mi się niedaleko miejsca intymnego (mniej więcej w miejscu oznaczonym czerwoną kropką: http://i.imgur.com/NNbTVGi.jpg ) coś w rodzaju bąbla albo małego guza. Jest to uciążliwe, bo dosyć boli, nawet przy wstawaniu, siadaniu, jeździe na rowerze, czy nawet jeśli spodnie otrą delikatnie to miejsce. Nawet przy leżeniu w piżamie da się to odczuć.
Dzisiaj na dodatek ten "guzek" zaczął pobolewać w różnych momentach, zazwyczaj niedługo po sobie. Tak jakby przez kilka sekund szczypie, boli nieco mocniej, i później przestaje. I to w takich kilku "seriach", co parę minut, później jest przerwa.
W przeszłości (~ 2 lata temu) miałem coś podobnego, coś w stylu kaszaka, czy może czyraka, ale z tego co pamiętam to nie bolało to tak mocno, albo nawet w ogóle, i było generalnie mniejsze. Od kilku miesięcy co jakiś czas (średnio raz, dwa razy w miesiącu) zacząłem zauważać zazwyczaj jeden taki "bąbel", pojawiający się w mniej więcej tym samym miejscu, który jednak był mniejszy niż to co mam obecnie, i nie bolał.
Co to może być? Czy jest to kolejny czyrak/kaszak? Jak się przed tym mogę zabezpieczyć?

Pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc.
 

Podobne tematy

Do góry