• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy zabieg na wydłużenie wędzidełka pomaga w problemach z przedwczesnym wytryskiem?

lopez1

New member
Czy zabieg na wydłużenie bądź usunięcie wędzidełka, pomógł komuś w problemach ze zbyt wczesnym wytryskiem? Na forum ktoś mi napisał że mam zbyt krótkie, pani doktor urolog powiedziała że jest ok, więc ciężko się zdecydować na zabieg. Jednakże borykam się z problem zbyt wczesnego wytrysku, i wydaje mi się, że wędzidełko może też mieć na to wpływ, podczas napinania wędzidełka czuję, że automatycznie napinam mięśnie dna miednicy, ściskam prostatę i to powoduje szybszy wytrysk.
 

lopez1

New member
Abstrahując od mojego problemu, jest tu dużo ludzi, którzy przeszli operację więc można wysłuchać ich wrażeń i spostrzeżeń.
 

czesiek

New member
Ja osobiście przeszedlem obrzezanie calkowite + skrocenie wedzidelka. Pierwsze 2 tygodnie najwieksza katorga... myslalem ze zejde. Teraz jest juz ok, moge sie masturbowac, jest lepiej. Czekam jeszcze z tydz i seks z partnerka, dam znac :D
 

Michu92

New member
Osobiście nie czuję żadnej róznicy. Na moje przedwczesny wytrysk to kwestia psychiki. Sam przez to przechodziłem także wiem co mówie. Trening czyni mistrza.
 

Podobne tematy

Do góry