• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy z moim penisem jest wszystko ok?

użytkownik2

New member

Makintosz

Member
Wydaje się nieco przykrótkawe, ale najważniejszą kwestią jest czy odczuwasz ból podczas korzystania ze sprzętu, tzn. skoro nie z kobietą to czy masz jakieś problemy podczas masturbacji?
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
może być za krótkie, wydłużenie by pewnie pomogło, ale jak pisze kolega wyżej zależy czy boli czy powoduje problemy
 

MichalPawel

New member
Nie mogę zerknąć na zdjęcia ale jeśli wędzidło robi ci się białe to znaczy, że jest za bardzo napięte. Przeważnie tak się dzieje. Jeżeli dotykasz okolice wędzidła i czujesz nieprzyjemne uczucie, a nawet ból (podczas wzwodu oczywiście) tzn., że coś jest nie tak. Widzisz, ja miałem za krótkie i ja nie mogłem zsunąć podczas wzwodu napletka dalej niż od razu za żołądź. Wpadał za główkę i tyle. U Ciebie zsuwa się dużo niżej więc te wędzidło nie jest aż takie krótkie. ;)
 

użytkownik2

New member
Nie robi mi sie tam nic bialego. Na maksymalnym naciagnieciu przy dotyku nie czuc zadnego bólu, nawet przy uciskaniu, tylko lekka nadwrazliwosc, jak przy żołędzi.
 

Makintosz

Member
chłopaki pomożecie mi też rozszyfrować mój problem czy mam stuleke czy za krótkie wedzideło

Załóż osobny wątek i wrzuć wszelkie informacje, ktoś pewnie doradzi co nieco. Pamiętaj, że lekarz ma największy autorytet i widząc 'sprzęt' jest duża szansa, że postawi prawidłową diagnozę, a nie 'forumowicze'.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry