• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy z moim penisem jest wszystko dobrze?

Rombay123

New member
Mam 13 lat i wydaje mi się, że mam stulejkę, gdy mój penis jest w pełnym wzwodzie to nie moge zsunąć skórki z żołędzia, widać, że żołądź jest o wiele większy. Jeśli mam stulejkę to co mam zrobić????
 

Krzysiu

New member
Przede wszystkim mając 13 lat s nic nie zrobisz, będziesz musiał powiedzieć rodzicom o twoim problemie. Nie wstydź się to jest całkiem normalna sprawa, nikt nie będzie na ciebie o to zły, nie masz czego się też wstydzić bo to jest tylko choroba, ty nic złego nie zrobiłeś. Razem z rodzicami najpewniej pójdziecie do urologa i lekarz już się twoim penisem zajmie. Pozdrawiam
 

MKD

Active member
Tego nie da sie okreslic. Moze po zdjeciach. Jestes mlody wiec moze plastyka by pomogla.

duzo zalezy ile Ci brakuje do zdjecia skory.

musisz powiedziec rodzicom bo uwierz i tak Cie to czeka a lepiej teraz niz pozniej
 

Trolo

Well-known member
W spoczynku zsuwasz napletek? Jeżeli tak i nie ma tam żadnego sklejenia czy bardzo krótkiego wędzidełka to spróbuj w spoczynku zsunąć napletek, nawilż go jakimś kremem lub oliwką nasuń napletek z powrotem i doprowadź do takiego pół wzwodu i spróbuj zsunąć wtedy. To , że żołądź jest większy to dobrze, bo napletek po zsunięciu musi się na nim zatrzymać i to jest ok wszystko. Prawdopodobnie nie zsuwałeś napletka wcześniej penis trochę urósł i teraz jest problem. Jeżeli zsuwa się chociaż do połowy we wzwodzie to myślę, że poradzisz sobie z tym ćwiczeniami.
Jeżeli nie jesteś w stanie sam stwierdzić ile ten napletek się zsuwa, nie chcesz próbować, boisz się, to udaj się do lekarza z rodzicami.
 
Możesz mieć stulejkę niepełną. Jednak jest to tylko przypuszczenie. Żebyś miał pewność konieczna jest tak jak pisali moi przedmówcy wizyta u urologa.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry