• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy wszystko wporządku czy nie do końca ?

Jabłko

New member
Witam serdecznie mam 15 lat
Mój problem polega na tym że nie wiem czy wszystko w porządku w 100%
chodzi głównie o to że jak mam wzwód i ściągnę skórę z penisa to zostaje jej troche nie dużo ale zostaje
i nie wiem czy wszystko ok stulejka to chyba nie jest bo jeśli to była stulejka to przy ściąganiu skóry z penisa było by ciężko i by bolało prawda? a u mnie nie boli gdy zdejmuję skórę tyle ile mogę to nie czuje bólu ale delikatny ucisk że dalej nie mogę i zostaje trochę skóry.Kolejne moje pytanie do was czy seks z prezerwatywą wchodzi w grę ? czy bez też dam rade? a tutaj jedno zdj imgur: the simple image sharer
Pozdrawiam
 

Klaus1

New member
No i tak jak myslalem przyczyna jest krotkie wedzidelko. Ale czy to sie nadaje pilnie pod noz?

Moze inni cos pomoga moim zdaniem mozna zrobic zabieg by miec go z glowy (tym bardziej ze jestes w mlodym wieku).
 

Trolo

Well-known member
Masz 15 lat, poczekaj spokojnie aż będziesz dorosły i zakończysz dojrzewanie :) Odczuwasz jakiś ból podczas maksymalnego ściągania w dół?
 

Jabłko

New member
No bólem tego nie można nazwać :) bardziej uciskiem gdy naciągnę mocno :) mam jeszcze małe pytanie czy z prezerwatywą jest szansa w moim przypadku uprawiania seksu? bo chyba aż tak źle ze mną nie jest
 

Klaus1

New member
Nie powinno byc problemu, prezerwatywa tu nic nie zmienia raczej. Musisz sprawdzic, wydaje mi sie ze nie powinna ci sprawiac bolu czy jakiegokolwiek dyskomfortu.
 

Klaus1

New member
Wiesz no magikami nie jestesmy, faktem jest ze masz krotkie wedzidelko a czy ono peknie i kiedy to nie wiemy... Zalezy. Musisz uwazac.
 

Trolo

Well-known member
W tym wieku to Ty myśl o nauce, a nie o tym czy w seksie Ci się zerwie czy nie. Wszystko urośnie za kilka lat i wtedy zacznij się martwić. Podczas masturbacji zsuwaj skórę na max to trochę może rozciągniesz.
 

Despero

New member
Generalnie pomysł z prezerwatywą bardzo dobry, pierwszy powód raczej jasny (antykoncepcja, te sprawy). Drugi jeśli miałoby się coś zerwać to w prezerwatywie jest łatwiej tego uniknąć. Raczej radze uważać na grę wstępną niż na sam stosunek, dużo łatwiej jest np zahaczyć o jakąś część garderoby, no i zdecydowanie dopilnować żeby partnerka była dobrze nawilżona.
 

Podobne tematy

Do góry