• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy wszystko jest ok? 5 dzień po

patrycjusz

New member
Witam wszystkich! Na wstępem pragnę wszystkim mega podziękować, gdyż gdyby nie Wy to nigdy bym się nie zdecydował na zabieg usuwania stulejki. U mnie było z tym tak, że kiedy mój mały był w stanie spoczynku, to wszystko ładnie schodziło, kiedy jednak trochę się obudził, to już stawało się to nie możliwe. Jakoś osobiście nigdy zbytnio to mi nie przeszkadzało, ale wiedziałem że nie jest tak jak być powinno. Mam 29 lat. Z tym zamiarem zabiegu myślałem już od czasów licealnych. Więc długo się do tego zabierałem.
Zabieg miałem wykonany w Poznaniu, wizyta prywatna, 2200 zł, obrzezanie częściowe. J tak jak napisałem w temacie dziś 5 dzień po zabiegu. Mam wiele wątpliwości, mega się tym wszystkim przejmuje, że coś jest nie tak. Moje wątpliwości :
1) Widoczne jest na górze i lewej stronie oponka - wiele się tu na czytałem, na ten temat. Już sam nie wiem co o tym myśleć. Proszę, abyście zabrali głos, co Wy na ten temat sądzicie, ona się wchłonie? Zniknie? Czy raczej marne wątpliwości? Jaki czas aby coś się zmieniło?
2) pojawiło się po prawej stronie tak jakby krwiak? Sine, bolesne w dotyku. Udać się z tym do lekarza?
3) po prawej stronie widać duże zgrubienie, mega twarde mega bolesne jak się dotyka. Nawet szwów nie widać, zostało to wszystko pod, pod tym zgrubieniem. Nie wiem co o tym sądzić, myśleć. Jestem tym wszystkim zaniepokojony.
Postaram się wstawić zdjęcia, o ile będę potrafił.
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i jeszcze raz wielkie dla Was dzięki, gdyż mega pomagacie swoimi wpisami.
Pozdrawiam! :)
 

nope

Well-known member
Zgrubienie po prawej stronie bym skonsultowal z lekarzem bo wyglada troche na krwiaka. Widzialem cos podobnego tutaj na forum to to ludziom nacinali i wyciskali ale u nich były dużo większe , ale lepiej dmuchac na zimne i do lekarza podbić. Tak pozatym to reszta wyglada dobrze. Zabieg w poznaniu i nie u dra Tondla :D?
 

patrycjusz

New member
Zgrubienie po prawej stronie bym skonsultowal z lekarzem bo wyglada troche na krwiaka. Widzialem cos podobnego tutaj na forum to to ludziom nacinali i wyciskali ale u nich były dużo większe , ale lepiej dmuchac na zimne i do lekarza podbić. Tak pozatym to reszta wyglada dobrze. Zabieg w poznaniu i nie u dra Tondla :D?
U dr Cieślikowskiego 😃
 

patrycjusz

New member
Wygląda bardzo dobrze jak na 5 dni po nawet opuchlizna to normalne zjawisko .Kiedy masz wizytę kontrolną?
Dziś byłem u lekarza, aby zobaczył czy wszystko ok, gdyż byłem zaniepokojony tą opuchlizna. No i tak jak wyżej ktoś napisał, to mały krwiak, ale powiedział, że szybko się wchłonie, wystarcza okłady z lodu oraz aby moczyć w rumianku. 30, za tydzień, mam do niego iść i zdejmie mi szwy.
Czy nie za szybko? Aby po 2 tygodniach zdejmować szwy? Jak sądzicie?
 

mati12

Well-known member
Ty jakieś 3 tygodnie po zabiegu powinno się zajmować chociaż mój Lekarz mówił że po 10 dniach rana już jest zarośnięta myślę że twój lekarz ma doświadczenie i wie co robi odpisując bezpośrednio pod wiadomością nie cytuj tylko Użyj opcji odpowiedź
 

patrycjusz

New member
Witam wszystkich serdecznie!
Tak. Jutro dokładnie mija 2 tygodnie od zabiegu. Jest znaczna poprawa. Krwiak, który był praktycznie się wchłonal, opuchlizna znacznie zeszla, jest jeszcze trochę, ale już znacznie mniej z tym co bylo wcześniej. Oponka również powoli się wchłania, niestety jeszcze jest, ale z tym co bylo wcześniej to uważam, że jest już i tak sporawo lepiej. Miałem być u doktora aby zdjąć szwy, ale musiałem wizytę przełożyć na przyszły tydzień.
Myślę nad tym, aby może samemu zdjąć szwy? Dziś mi przy kąpieli wypadly 3.
Tak myślę że może jak usunę to ta oponka szybciej się wchłonie?
Jak sądzicie jest jakaś poprawa? Bo może tylko mnie się tak wydaje? 😂
Trochę ta oponka mnie wkurza, ale lekarz mówił że 5 tygodni trzeba dać temu wszystkiemu...
 

patrycjusz

New member
Wiesz co, mówiłem lekarzowi, że chce częściowe - ale z tego co widzę, to raczej tam za dużo to nie ma skóry, aby nachodziło na żołądź.
P. S. Mam nadzieję że to wszystko będzie dobrze wyglądało...
 

Simpson

Member
Ja napiszę ci tak.rok temu w lutym też miałem zabieg u tego doktora.nie byłem na kontroli bo był słaby kontakt z lekarzem.tez miałem częściowe i wyglądało podobnie do Twojego.do dziś mi nie nachodzi na zołądź skóra.. czyli prawie jak całkowite.po zabiegu Miałem jednak sporo wątpliwości czy wybrałem dobrego lekarza.jakos mi coś nie pasowało.szwy miałem do miesiąca ostatnie.z tym że nie miałem żadnej opuchlizny ,krwiakow itd.po roku jestem zadowolony w 95 procentach.czyli ogólnie bardzo fajnie to wyszło. Jestem zadowolony.nawet zauważyłem że dopiero od jakichś dwóch miesięcy sex jest dłuższy.bo też mnie to martwił że czasem trwał nie za długo.jak co to pytaj
 

Reks

New member
Witam wszystkich serdecznie!
Tak. Jutro dokładnie mija 2 tygodnie od zabiegu. Jest znaczna poprawa. Krwiak, który był praktycznie się wchłonal, opuchlizna znacznie zeszla, jest jeszcze trochę, ale już znacznie mniej z tym co bylo wcześniej. Oponka również powoli się wchłania, niestety jeszcze jest, ale z tym co bylo wcześniej to uważam, że jest już i tak sporawo lepiej. Miałem być u doktora aby zdjąć szwy, ale musiałem wizytę przełożyć na przyszły tydzień.
Myślę nad tym, aby może samemu zdjąć szwy? Dziś mi przy kąpieli wypadly 3.
Tak myślę że może jak usunę to ta oponka szybciej się wchłonie?
Jak sądzicie jest jakaś poprawa? Bo może tylko mnie się tak wydaje? 😂
Trochę ta oponka mnie wkurza, ale lekarz mówił że 5 tygodni trzeba dać temu wszystkiemu...
Ja jestem 3 tyg po zabiegu i też mam oponke.
Witam wszystkich serdecznie!
Tak. Jutro dokładnie mija 2 tygodnie od zabiegu. Jest znaczna poprawa. Krwiak, który był praktycznie się wchłonal, opuchlizna znacznie zeszla, jest jeszcze trochę, ale już znacznie mniej z tym co bylo wcześniej. Oponka również powoli się wchłania, niestety jeszcze jest, ale z tym co bylo wcześniej to uważam, że jest już i tak sporawo lepiej. Miałem być u doktora aby zdjąć szwy, ale musiałem wizytę przełożyć na przyszły tydzień.
Myślę nad tym, aby może samemu zdjąć szwy? Dziś mi przy kąpieli wypadly 3.
Tak myślę że może jak usunę to ta oponka szybciej się wchłonie?
Jak sądzicie jest jakaś poprawa? Bo może tylko mnie się tak wydaje? 😂
Trochę ta oponka mnie wkurza, ale lekarz mówił że 5 tygodni trzeba dać temu wszystkiemu...
Ja też jestem 3 tyg po zabiegu i też mam taką oponke. Lekarz powiedział mi że same zniknie tylko trzeba czekać. A szwy dalej jeszcze mam wypadły mi tylko 6.
 

patrycjusz

New member
No niestety nic się nie wchłonelo więcej. Jest mniejsza opuchlizna, i to co było pisane wcześniej to nie jest oponka tylko wewnątrzny napletek. Jutro postaram się wstawić zdjęcia.
 

patrycjusz

New member
A więc wstawiam zdjęcia. Napisałem do lekarza który prowadził zabieg - taka otrzymałem odpowiedź: To co pozostalo to wewnetrzna blaszka i nie mozna jej wiecej wyciac bo nie bedzie do czego przyszyc skory. Przy stulejce, tak jak Pan mial ta wewnetrzna blaszka jest zapalna i czesto taki obrzek sie dluzej utrzymuje. Mozna stosowac contratubex x2 dziennie po 30 dniach od zabiegu bez recepty w masci aby zminimalizowac. Nie ma opcji na kolejny zabieg. Pozdrawiam.
Zapytałem czy to jeszcze się zmniejszy, odpisał, że z całą pewnością, abym był spokojny.
Co o tym wszystkim sądzicie?
Pozdrawiam!
 

patrycjusz

New member
Dodam, że dziś już 30 dzień. Szwy już dwa tygodnie nie ma.
Kilka razy już się masturbowałem. Fajne, inne doznanie. W jednym miejscu czuję dyskomfort. Ogółem już żołądź się przyzwyczaiła do dotyku. Nie boli.
 

Podobne tematy

Do góry