Czy wszystko goi się prawidłowo ??

Kondziuu

New member
Cześć, jestem 2 tygodnie po zabiegu częściowego obrzezania(tak mi się wydaje) nie mam pewności co do gojenia się ran, mam wrażenie że rana jakby lekko się "otwarła". Może ktoś rzucić na to okiem ?? Imgur: The most awesome images on the Internet
Dodam, że napletek mam od zabiegu cały czas ściągnięty i nie da się go nasunąć
 

moraj

New member
czesc jezeli mialeś częściowe to spróbuj założyć ten napletek wtedy opuchlizna będzie sie lepiej wchłaniać poza tym ok :)
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wyglada jakby puscily szwy, bo sa w innym miejscu niz rana. Nad rana widac kreski jak po szwach, po drugiej stronie szwy sa wyzej. Zaznaczam ze wygląda jakby a nie ze na bank puscily, wiecej zdjec by pomoglo w ocenie. Tak jak moraj napisal, jezeli mozesz nałożyć napletek, to tak rob, pomoze na opuchlize.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jaka różnice masz na myśli? Teraz to i tak bez znaczenia. Doszyc nie doszyja, wiec musi się tak zrosnac. Tragedii nie ma. Widziałem juz tutaj takie rozejscia ran, ze aż mi się ludzi żal robiło. U ciebie będzie po prostu większa blizna w tym miejscu,widać ze rana juz się przez ziarninowanie zasklepila,także ok.
 

moraj

New member
wyglada na całkowite ale moge sie mylić nie ma powodu do obaw wszystko się zagoi jak należy zastosuj jakieś maści natłuszczające typu alantan czy nagietkowa na tą chwile tyle :)
 
Do góry