• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy wierzysz w UFO?

Czy wierzysz w UFO?

  • Tak , widziałem je

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    11

Allohazen

New member
Witam wszystkich!

Czy wierzysz w UFO?
(W UFO znaczy kosmitów)

Liczę na poważne odpowiedzi , to potrzebne do projektu społecznego

Dziękuję wszystkim.
 

Lukas.

New member
Wierzę, choć ich nie widziałem :)
Coś tak czuje, że nie jesteśmy sami we wszechświecie i oprócz nas istnieje jeszcze gdzieś jakieś życie.
My mamy jakieś informacje, że gdzieś takie stworzenia są, więc coś w tym musi być.
Skoro my ich nie widzieliśmy to i oni być może nie wiedzą o nas :)
Słyszałem o odkryciu przez naukowców, że np. na Księżycu odkryto wodę, a to by mogło znaczyć, że życie poza ziemskie jest możliwe.
Szczerzę, liczę na dodatkowe konkretne dowody na istnienie życia poza ziemskiego.
Na razie osobiście, gdzieś tam w swojej głowie mogę mieć przekonanie lub snuć jakieś teorie, że coś takiego może być.
Może doczekamy się czasów kiedy dowiemy się jak to jest na prawdę :)
 

andylon

New member
Ja również wierzę choć ich nie widziałem :)

Moim zdaniem jest duże prawdopodobieństwo że gdzieś w jakiejś galaktyce jest planeta na której ktoś żyje :)
Ostatnio odkryli że kiedyś na Marsie była woda. Więc równie dobrze może ona być na jakichś innych planetach.

Tak myślę że naukowcy robią jeden błąd. Szukają planet na których można by było oddychać tlenem, ale nie wykluczone jest przecież że gdzieś żyją jakieś organizmy oddychające akurat czymś innym :)

Mam nadzieje, że jeszcze za mojego życia będzie jakiś przełom w tej sprawie i będziemy mieli jakieś oficjalne informacje :)
 

RaXoN

New member
Ja sądzę podobnie jak @andylon. Jednakże mam jeszcze jedną uwagę co do obecnego prowadzenia poszukiwań życia pozaziemskiego. Niedawno znaleziono na Ziemi żyjątko zbudowane z arsenu, który jest trucizną dla pozostałych istnień na naszej planecie. Zmierzam do tego, że woda i tlen mogą być potrzebne do życia tylko ziemskim stworzeniom. Przecież na innych planetach jest inny klimat itp. więc tamtejsze stworzenia mogły przywyknąć do życia bez wody, a niezbędne dla nich jest zupełnie co innego...
 

Zaklinek

New member
Gdzieś tam na pewno są. Jakiś czynnik wpływa na to że jeszcze się z nimi nie spotkaliśmy. Chociaż kto wie, może byli kiedyś dawno temu i rzeczywiście kontaktowali się z kulturą południowo amerykańską czy starożytnego egiptu parę tysięcy lat temu. Ale nie wierze we wszystkie teorie spiskowe że rządy to przed nami ukrywają czy coś w ten deseń. Bo po co?
 

rikon

Banned
Kiedyś wierzyłem. Teraz jestem trochę sceptyczny, ale nie wykluczam istnienia inteligentnych istot pozaziemskich.
 

Podobne tematy

Do góry