• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy ukrwienie penisa może ulec zmianie po zabiegu?

Percival

New member
Witam wszystkich,

mija miesiąc od mojego zabiegu częściowego obrzeżania. Pozostawione zostało niewiele napletka. To, co najbardziej rzuca mi się w oczy, to żołądź, która przed zabiegiem ledwo odznaczała swój kształt pod skórą (miałem stulejkę całkowitą) a teraz jej brzegi wyraźnie wystają poza obwód narządu. Wiadomo, że w trakcie wzwodu żołądź się powiększa - ale moja jest teraz większość czasu taka powiększona, mimo że nie jest w stanie wzwodu.

Tutaj pytanie do Was - czy zauważyliście jakieś zmiany u Was po zabiegu, żeby w trakcie spoczynku narząd był inaczej ukrwiony i "większy"? Bardzo proszę o wypowiedzi, to kwestia mojego zdrowia i myślę, że warto zaczerpnąć Waszych opinii.

Konsultowałem się z moim lekarzem, który wykonywał zabieg i odpowiedział krótko, że żołądź może być trochę większa po zabiegu (w sensie trwale). Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim twierdzeniem, dlatego pytam tutaj.
 

Sebix92

Active member
Sądzę, że nie jesteś przyzwyczajony, bo Twój żołądź całe życie był zakryty. Pokaż, a powiemy...czy wszystko okay.
 

Podobne tematy

Do góry