• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to zwężenie napletka? POMOCY

alan12

New member
Dzień dobry, mam 23 lata

Około tydzień/dwa temu zauważyłem małe pęknięcia w wzwodzie na połowie penisa. Miałem też wysuszoną skórę.
Nie uprawiałem wtedy żadnego stosunku ze względu na okres dziewczyny, natomiast przez te kilka dni miałem wzwód w nocy podczas spania i możliwe że przez ocieranie wynikły te pęknięcia na napletku.
Rany się zagoiły ale przy kolejnym wzwodzie zauważyłem widoczny pierścień i zwężenie skórki w połowie penisa...
Nigdy nie miałem stulejki/zwężenia napletka więc jest to dla mnie nowość i nie mam pojęcia czy to na pewno to.
Nie mam problemu ze ściąganiem napletka w spoczynku. Natomiast ostatnio przy wzwodzie jest wyczuwalne napięcie przy ściąganiu napletka na sam dół.
Dodam że rok temu miałem też zerwane wędzidełko, którego niestety nie leczyłem tylko samo się zagoiło i wszystko było okej.
Byłem wczoraj u jednego urologa i po moich opowieściach powiedział że jest to zwężenie napletka i zalecił obrzezanie...
Po pokazaniu mu załączonego zdjęcia powiedział że to na pewno to...
Nie ukrywam że cholernie się boje i nie chce iść pod skalpel.
Miał ktoś może podobne zwężenie? Ciężko mi uwierzyć że stałoby się to tak szybko.

Zdjęcie jest w niepełnym wzwodzie ze ściągniętym napletkiem na maksa w dół
Podczas seksu nie odczuwam bólu



EDIT: Po dokładnym sprawdzeniu teraz przy wzwodzie nie mam problemu z ściąganiem napletka ani też nie boli mnie w okolicy widocznego zwężenia. Natomiast przy mocnym ściągnięciu napletka na sam dół czuję nacisk przy wędzidełku.
Pytanie tylko czy te zwężenie może tak zostać jeśli nie sprawia mi ono bólu ani dyskomfortu.
Wypadałoby zająć się tym wędzidełkiem :(
 
Ostatnia edycja:

alan12

New member
Panowie ja tak czytam i czytam te fora i to nie jest chyba choroba peyroniego u mnie?

nie moge nigdzie znalezc podobnych przypadków albo zdjęć jesli chodzi o te zwężenie…
 

morgan66

Active member
choroba peyroniego?? Nie sądzę. Chyba że, wiesz coś więcej niż to co na zdjęciach..Jak dla mnie to masz przewężenie do wycięcia...trochę dziwne że tak nagle Ci się zrobiło w tym wieku - ale może i tak bywa. Jak wszystko działa to bez spiny ale prawdopodobne, że obrzezanie będzie trzeba rozważyć.
 

Podobne tematy

Do góry