• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to wędzidełko czy problem na napletku

blablabla82

New member
Czy to wędzidełko czy problem na napletku
odczuwam ból w tym miejscu - czy to jest wędzidełko czy to jest jakaś żyłka boli stale w tym samym miejscu
Czy mam zakrutkie wędzidełko

http://i53.tinypic.com/2ladeli.jpg

czy ten punkt ma każdy co to jest czuje go cały czas (czy warto isc z tym u dermatologa (na urologach sie sparzyłem)
 

Krzysiek77

New member
Hej

Zdjęcie kiepskie, bo prześwietlone, więc trudno powiedzieć, ale moim zdaniem to chyba "szew skórny" biegnący od wędzidełka, co jest normalne. Czemu Cię boli, to nie wiem, może masz to miejsce podrażnione. Boli Cie cały czas, czy tylko podczas wzwodu?

Czemu na urologach się sparzyłeś? Co Ci na to powiedzieli?

A wędzidełko istotnie wydaje się nieco za krótkie.

Zrób lepszą fotkę (nie prześwietloną) w stanie pełnego wzwodu, to będzie można lepiej ocenić.

Pozdrawiam

Krzysiek
 

Krzysiek77

New member
Hej

Teoretycznie tak, ten szew powinien iść przez środek, podobnie jak teoretycznie penisy powinny być proste, ale u większości mężczyzn proste nie są i w większości przypadków nie ma to żadnego znaczenia. W Twoim przypadku wydaje mi się jednak, że wędzidełko jest za krótkie, a przy tym niesymetryczne i dosyć masywne, a przez to faktycznie ma prawo powodować dyskomfort podczas wzwodu. Jedyna racjonalna rada, to szukać doświadczonego chirurga-urologa, bo bez ingerencji chirurgicznej chyba się nie obejdzie. Pytanie tylko, czy w Twoim przypadku wystarczyłoby nacięcie wędzidełka, czy raczej jego usunięcie. Nie wiem... Większość chirurgów po prostu usuwa zbyt krótkie wędzidełko, nazywając to jego "przedłużeniem"... Moim zdaniem to w większości przypadków niepotrzebne okaleczanie - dużo lepszym rodzajem zabiegu jest przecięcie/podcięcie wędzidełka laserem lub skalpelem, a nie jego usuwanie. W Twoi przypadku jednak być może jedynym racjonalnym wyjściem będzie usunięcie wędzidełka razem z tym krzywym szwem.

A powiedz czemu "sparzyłeś się" na urologach? Co Ci powiedzieli i ilu ich było? Czy każdy miał inną opinię? Dermatolog nic Ci nie pomoże, odeśle Cię do urologa i tylko stracisz czas i pieniądze.

Pozdrawiam

Krzysiek
 

blablabla82

New member
To po jakims pociągnieciu sie tak zrobiło - bo wczesniej było wszystko w porządku (ale przy tym pociagnieciu krwi nie było) - i w zasadzie cholera czego to odczuwam cały czas nie tylko podczas zwodu, nawet gdy jest długa długa przerwa. Czy to moze byc jakis stan zapalny - który mozna wyleczyc jakąs mascią,

urolog nie potrafi powiedziec dlaczego to daje objawy cały czas
 

Krzysiek77

New member
Witaj ponownie

Hmm, jeżeli oprócz bólu odczuwasz również ciepło, to faktycznie może to oznaczać stan zapalny. Moczenie w rumianku raczej nie zaszkodzi, a być może pomoże... Ale najlepiej byś zrobił, jakbyś poszedł do innego urologa, bo skoro wizyta u jednego okazała się niewypałem, to niestety trzeba szukać dalej. Tak to już niestety jest z lekarzami, że nie wszyscy są udanymi fachowcami. Trzeba próbować do skutku. Poszukaj opinii o urologach z rejonu Twojego miejsca zamieszkania, na portalu znanylekarz.pl. Ewentualnie, jak nie do urologa, to w sumie możesz uderzyć do dermatologa, bo stan zapalny skóry to jego działka, ale dermatolog nie będzie się wypowiadał odnośnie kwestii wędzidełka.

Pozdrawiam

Krzysiek
 

blablabla82

New member
moj 3 urolog

1 powiedział nie wiem - po kilku wizytach
2 - że zrobic wędzidłko cos dodał o koagulacji tetniczki (wtf) pewnie nic takiego ale brzmi bosko
3- wędzidełko a moze nawet obrzezać

Nikt nie potrafi powiedzieć dlaczego boli tak przewlekle (tzn 2 i3 powiedzieli zrobimy i zobaczymy jak będzie) ja mysle co moge jeszcze zrobić

Nieraz po sikaniu jest gorzej - moje ujscie jest pogrubione (nr 3 orzekł że to Przewlekłe zapalenie prostaty skoro sie tak długo utrzymuje - scared the shit out of me
mam wrażenie że wiecej skóry napletka powinno chronić żołędz - i moze przy sikaniu te krople moczu sie gdzies tam dostają - jak ciągne napletek w dół przysikaniu to strumien jest duzo lepszy ehhhh załamka troche
 

Krzysiek77

New member
Heh...

Koagulacja "tętniczki" to zamknięcie naczynia krwionośnego. Może ten Twój problem to jakiś stan zapalny żyłki na trzonie penisa, nie wiem. Co do przewlekłego zapalenia prostaty, to też nie wiem co powiedzieć. Być może w Twoim przypadku mamy do czynienia z nawarstwieniem się kilku problemów zdrowotnych. Poza tym często bywa tak, że co lekarz, to inna diagnoza... I wszystkie te diagnozy mogą być paradoksalnie prawidłowe, tylko nie każdy lekarz zdiagnozuje równocześnie wszystkie problemy. Co do napletka i oddawania moczu, to moim zdaniem bez znaczenia.

Uważam, że dalej powinieneś szukać urologa z prawdziwego zdarzenia, który poradzi sobie z Twoim przypadkiem. Innego racjonalnego wyjścia moim zdaniem nie masz...

Pozdrawiam

Krzysiek
 

Podobne tematy

Do góry