Czy to stulejka?

Olek443

New member
Część wszystkim, mam problem nie wiem czy jest to stulejka. Przy zwisie skóra z penisa schodzi łatwo ale tworzy się tak jakby pierścień taki ze skóry. W zawodzie nie schodzi czasem w cale a jak mocniej obciągane to zejdzie ale zaraz wróci na swoje miejsce. Nie wiem czy jest to do wyćwiczenia czy operacji. Najbardziej przeszkadza to w masturbacji a przyszłości pewnie w seksie, najczęściej masturbuje się z nie zdjętą skóra. Dajcie jakieś rady, ps mam 16 lat.
 

Walter

New member
Ja na podstawie opisu uważam, że to stulejka częściowa. Być może wystarczy sama plastyka napletka.
 

Trolo

Active member
1 zdjecie w spoczynku i 2 kolejne we wzwodzie?
W jaki sposób przeszkadza Ci to w masturbacji?
Jezeli już mamy się czepiać to wędzidełka chociaż chyba nie ma zdjecia gdy maksymalnie zsuwasz napletek. Ja polecam spróbuj masturbować się w taki sposób, że jedną ręką zsuwasz napletek, drugą nawilżasz penisa np jakimś kremem do rąk np do skory wrażliwej itp. W sklepach jest tego pełno w biedronce lidlu auchan itp itd. Po nawilzeniu jedna trzymasz dalej zsunietą skorę a drugą suwasz zaciśniętą na penisie. Oczywiście predkość i ścisk do własnych potrzeb. Za miesiąc czy za dwa tyg daj znac jak efekty. Oczywiście nie namawiam do codziennej masturbacji, dostosuj to do swoich potrzeb.
 

Olek443

New member
Dzięki za poradę, w tym że przeszkadza mi to w jakiś sposób chodzi mi o to że nie zawsze napletek zsuwa się do końca. Czasem np. na początku masturbacji nie zsuwa się do końca, a po jakimś czasie zsuwa się do końca. Nie wiem czy to normalne.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
D czy tu stulejka nabyta? Stulejka 11
K Czy to jest stulejka? Stulejka 2
K Czy to jest stulejka? Stulejka 5
F Czy to jest stulejka Stulejka 4
A Czy to jest stulejka ? Stulejka 3
Podobne tematy

Do góry