• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to stulejka ?

Rafal11

New member
Witam czy mam stulejke?
Czy wygląd penisa i jąder są ok? (długość penisa 8cm podczas zwodu)
Mam 13 lat boję się że mam stulejke (sory za słabe zdj)
Ostatnio zaczynam mieć więcej owłosenia.
Masturbuje sie czasami codziennie czasami co tydzien.
Na bilansie 13 latka lekarz patrzył i powiedział że wszystko ok. zdjoł napletek.
Zdj :
WYGLĄD Penisa - Podczas zwodu - Podczas spoczynku -
 

Trolo

Well-known member
Masz wąski napletek, który podczas wzwodu powoduje problem z zsunięciem go poza żołędzia.
W twoim wieku można spróbować to rozciągać. Jeżeli do tej pory tego nie robiłeś to teraz zsuwaj napletek podczas wzwodu, jak i podczas masturbacji. Na początku naciagaj do momentu jak na zdjęciu i przytrzymuj przez jakieś 10 min utrzymując wzwód. Potem już zsuwaj za żołędzia do masturbacji i bedzie dobrze. Jak masz jakieś pytania to pisz śmiało.
 

Rafal11

New member
Masz wąski napletek, który podczas wzwodu powoduje problem z zsunięciem go poza żołędzia.
W twoim wieku można spróbować to rozciągać. Jeżeli do tej pory tego nie robiłeś to teraz zsuwaj napletek podczas wzwodu, jak i podczas masturbacji. Na początku naciagaj do momentu jak na zdjęciu i przytrzymuj przez jakieś 10 min utrzymując wzwód. Potem już zsuwaj za żołędzia do masturbacji i bedzie dobrze. Jak masz jakieś pytania to pisz śmiało.
Codziennie to robić?
 

Trolo

Well-known member
Tak codziennie najlepiej. W spoczynku napletek Ci się zsuwa skoro lekarz go zdjął to Ty też musisz zdejmować. Przede wszystkim do mycia penisa, oraz do ćwiczeń. Musisz się pospieszyć bo jak sam mówiłeś pojawia się owłosienie co wskazuje na początek dorastania czyli penis zaraz zacznie rosnąć i musisz rozciągać napletek razem ze wzrostem penisa.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Patrzac po historii postow to rozne rzeczy mogl napisac.
Uprzedam by nie wysylac swoich danych ani zdjec innym użytkownikom. Jak ktos taki o to pyta w wiadomosciach prywatnych to prosze o tym poinformowac.
 
Ostatnia edycja:
No tutaj zdarza się, że ktoś pisze na pw i chce zdjęcia. Ćwicz tak jak pisał Trolo, w wannie z ciepłą wodą najlepiej ćwiczyć bo ciepła woda rozluźnia skórę, im częściej i dłużej będziesz trenował tym lepiej
 

mati12

Well-known member
Nie ma nic złego w wysyłaniu zdjęć na priv pod warunkiem że osoba jest pełnoletnia jeżeli nie jest pomoc powinna uzyskać wyłącznie na Forum
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Powinieneś miec wgląd na takie wiadomości i w razie czego reagować @dieselpower
Jak moge miec wgląd w czyjes prywatne wiadomości. To nie nowogrodzka...
Ja jedynie moge napisac by ludziska nie wysyłały nikomu swoich zdjec. Tak samo by nie podawaly swojego emaila lub innych poufnych danych poprzez priv.
A jak jakis niepelnosprytny wysle to 🤷‍♂️

Moze @Rafal11 pochwali sie co konkretnie chcial od niego poprzez priv @Pietrek_13
 
Ostatnia edycja:

nope

Well-known member
Ależ ja Cie rozumiem w pełni ale wiesz to że tutaj są nieletni to może sprzyjać niektórym osobom oczywiście. Ja nie posądzam też nikogo ani nic ale to są takie sprawy że trzeba działać :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry