• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to stulejka?

adamcy_

New member
Teoretycznie mogę z nią współżyć czy normalnie się masturbować lecz mam lekkie wątpliwości. W rzeczywistości ujście napletka jest delikatnie zwężone, bez nawilżenia mogę naciągnąć go do połowy żołędzi a z lubrykantem za całą, ale dostaje nieprzyjemne uczucie ucisku na dolnej części żołędzi a po chwili robi się ona lekko fioletowa i nic nie czuję nawet bólu przez nieprzyzwyczajoną żołądź, często gdy się załatwiam i odciągam delikatnie napletek zawija się.
 

Trolo

Well-known member
Skoro do połowy zsuwasz to znaczy, że masz częściową. W spoczynku pewnie zsuwasz całkiem bez problemów. To współżycie to takie codzienne, czy raz na jakiś czas? Po miesiącu codziennego współżycia jeżeli nic by się nie poprawiło, to tylko zabieg zostaje. Jakieś zdjęcia? Odwijanie napletka w spoczynku to raczej normalne. A to że żołądź sinieje to może też być spowodowane uciskiem lub poprostu siłą wzwodu.
 

dexter92

New member
Miałem to samo, robiłem 2dni temu. Przy częstym współżyciu porobią Ci się bąble na żołędzi i dostaniesz zawału :LOL:
No i zależy od partnerki, ale dla niej też to może być dość nieprzyjemne, jeśli jest 'ciasna', bo ten napletek próbuję w niej się odwinac i zawinąć.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry