Czy to stulejka?

damin_27

New member
Hej, otóż od czasu jak dostałem zapalenia żołędzi (zupełnie nie świadomy z jakiego powodu) zacząłem odsuwać regularnie napletek podczas kąpieli i myć, chociaż czasami zdarzy mi się że jest sklejony i wysuszona żoładz i wtedy schodzi z oporem nie wiem dlaczego tak się dzieje??? zbiera sie tam dużo mastki i skleja napletek? to jeden problem
natomiast drugi to że w stanie spoczynku ściągnę bezproblemowo napletek natomiast w zwodzie (jak dobrze go nawilżę) to bez problemu schodzi do miejsca na zdjęciu a dalej boje się ciągnąć bo wydaje mi się ze skóra jest za wąska i jak wpadnie do rowka to nie wróci spowrotem czy to stulejka?

Imgur: The magic of the Internet
 

Trolo

Active member
Skóra pewnie przeskoczy do rowka i tam zostanie, a odprowadzisz ją ponownie jak penis opadnie, równie dobrze mogą się zrobić niewielkie pęknięcia napletka które dodatkowo zwężają napletek. Nie wiem ile masz lat, ale raczej już za stary jesteś na rozciąganie maściami czy podczas mycia się. Udaj się do lekarza pokaż zdjęcie i on podejmie decyzję z Tobą czy to obrzezanie czy częściowe tylko.
 
Do góry