• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to Stulejka? oraz parę pytań :P

Pan

Member
Witam, mam parę pytań :p
1. Na napletku mam takie krostki one są podobne do tych co są na mosznie albo jakby między moszną a penisem, i teraz pytanko podczas spoczynku mój napletek się normalnie zsuwa, lecz podczas wzwodu nie, nie jest to jakiś ból czy coś, tylko czy możliwe aby te krostki jakby to zatrzymywały?

2. Czy podczas wytrysku można coś zrobić aby sperma jednak jakby wypłynęła z penisa? A nie wystrzeliwywała?

3. Czy to że jestem gruby ma związek z wielkością penisa?

4. A to takie inne XD Czy polecacie jakiś masturbator do zabawy? Dobry a tani?
 

meriff

New member
1. Jeśli w stanie erekcji nie możesz całkowicie odprowadzić napletka z żołędzi, to jest to stulejka niepełna. Nie wiem, o jakie krostki chodzi (zdjęcie by mogło coś wyjaśnić). Ile masz lat? Jesteś aktywny seksualnie?
2. A dlaczego chcesz, aby nie wystrzeliwała? To jest fizjologiczne.
3. Nie. Z samą długością nie. Ale może mieć związek z jej pomiarem.
 

amenek5

Active member
1.) Te krostki nie powinny miec raczej nic do rzeczy zapewne to stulejka czesciowa albo niecałkowita roznie to mowia ,a krostki to tez mam i jakos mi to w niczym nie przeszkadza , w sumie sam nawet nie wiem od czego to jest
2.) To czy sperma wytrysnie czy wyleci zalezy tylko i wylacznie od twojego podniecenia , takze wiesz :D
3.) Nie , to poprostu urosnie na tyle ile ma urosnac i tyle , tutaj waga nie ma nic do rzeczy , grubość nie , jedynie tak jak kolega pisał kwestia prawdiłowego pomiaru , bo nie obrazajac ciebie ani nikogo , to ze jestes gruby , to twoj brzuch moze sprawic ze nie wsuniesz go całego w partnerke i tyle
 

amenek5

Active member
Stulejka , jak jest delikatna to mozna ja domowywi sposobami sprobowac rozzciagnac , no ale nieukrywajmy skutecznosc tego jest bardzo rozna
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry