• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to stulejka? Mam 16lat

Tadek1234

New member
Witam mam 16 lat i mam pewien problem, otóż niedawno uświadomiłem sobie że prawdopodobnie mam stulejke. Skąd takie podejrzenie?
Penis w stanie spoczynku: Bez problemowe ściągnięcie napletka
Penis w wzwodzie: praktycznie nie mogę zdjąć napletka podczas masturbacji lecz pod ciepła woda po paru próbach udaje się.
Pytanie do was czy jest to stulejka?
Czy konieczne jest obrzezanie, czy też inne sposoby na pozbycie się tego problemu?
Proszę o szybką odpowiedź.
 

wieczny_stulej

New member
Nie ważne co by to było musisz i tak iść do lekarza. Stulejka jest najbardziej prawdopodobna. Obrzezanie nie jest konieczne, może wystarczyć plastyka napletka, ale jeśli mogę coś doradzić to obrzezanie jest prostszym i mniej problematycznym zabiegiem oraz daje 100% pewności, że problem nie powróci.
 

Trolo

Well-known member
Owszem problem nie wróci po obrzezaniu, ale pojawiają się inne wystarczy poczytać trochę forum o późniejszym braku przyjemności z stosunku.... Obrzezanie to zawsze jest ostateczność. Jeżeli zsuwasz napletek podczas wzwodu to na pewno nie masz całkowitej stulejki i ja bym to ćwiczył bo masz jeszcze sporo czasu. Sprawdź czy problem z zsunięciem napletka nie jest spowodowany brakiem nawilżenia między napletkiem a żołędziem. Spróbuj w stanie spoczynku nawilżyć czymś (krem, oliwka), a później próbować we wzwodzie i zsuwać napletek za żołędzia. Gdybyś miał jakieś pytania to śmiało.
 

Tadek1234

New member
Trolo, faktycznie żołądź jest niezbyt nawilżony poprobuje jakieś kremy nawilżające, ale jak nie pomogą to pójdę do tego lekarza
 

Trolo

Well-known member
Trolo, faktycznie żołądź jest niezbyt nawilżony poprobuje jakieś kremy nawilżające, ale jak nie pomogą to pójdę do tego lekarza

Pamiętaj że ćwiczenia nie będą trwać tydzień. Generalnie miesiąc regularnych ćwiczeń to moim zdaniem minimum. Wrzuć zdjęcia w pełnym wzwodzie z zsuniętym napletkiem. Możesz pójść do lekarza po poradę, ale żeby się ona nie zakończyła tym że powie Ci trzeba obrzezać i tyle. Bo nie będzie mu się chciało Ci pomóc tylko pójdzie na łatwiznę.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry