Czy to stulejka i czy powinienem ją leczyć operacyjnie?

nostradamus

New member
Cześć, na wstępie chciałbym wszystkich przywitać, jestem nowy na forum.
Mam 21 lat i od jakiegoś czasu mam problemy z prąciem, które wyglądają mi na stulejkę częściową. Jestem w stanie ściągnąć napletek w stanie spoczynku, jednak w stanie wzwodu jestem w stanie zrobić to tylko do połowy, dodatkowo powoduje to mocny ból. Wcześniej nie miałem problemów tego typu, tzn. zawsze wydawało mi się, że mam dość krótkie węzadeło, ale nie powodowało to żadnego dyskomfortu, naplatek schodził zwyczajnie, brak problemów w łóżku itp. Wiem, że stulejki można nabawić się z wiekiem, jednak bardzo dbałem o mojego "małego" (częste mycie, ściąganie napletka). Może powodem jest brak seksu (około pół roku)? Obawiam się,że obecna sytuacja może przeszkadzać mi w pożyciu seksualnym, chce coś z tym zrobić. Jednocześnie boję się operacji, równocześnie, nie za bardzo mam na nią środki finansowe. Czy taką lekką stulejkę nabytą da się skutecznie wyleczyć bez operacyjnie? Szczególnie, że to problem który pojawił się ostatnio. Mogę załączyć fotki, jeśli będą potrzebne do oceny sytuacji. Bardzo proszę o rady i pokierowanie mną, cała sytuacja jest dla mnie nowa i jestem w niej dość zagubiony.
 

oxis

Member
Jestem w stanie ściągnąć napletek w stanie spoczynku, jednak w stanie wzwodu jestem w stanie zrobić to tylko do połowy, dodatkowo powoduje to mocny ból.
Spróbuj ściągać napletek w wzwodzie podczas kąpieli i po nasmarowaniu penisa oliwką w żelu Johnson lub żelem K -Y.
Ważne, żeby podczas tych ćwiczeń nie doprowadzić do uszkodzenia napletka.

A jednak wizyta u urologa będzie chyba niezbędna kiedyś. Koniecznie powiedz mu wtedy, że nie chcesz obrzezania. Można zawsze zacząć leczenie od maści (choć w Twoim wieku to już raczej nie będzie skuteczne, ale być może zadziała), jest jeszcze plastyka napletka (o wiele mniej inwazyjny zabieg od obrzezania), a samo obrzezanie, jako ostateczność, też ma wiele wariantów i możesz wybrać taki styl, który jest najmniej ryzykowny dla doznań seksualnych.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
D czy tu stulejka nabyta? Stulejka 11
K Czy to jest stulejka? Stulejka 2
K Czy to jest stulejka? Stulejka 5
F Czy to jest stulejka Stulejka 4
A Czy to jest stulejka ? Stulejka 3
Podobne tematy

Do góry