• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to stulejka czy za za krótkie wędzidełko?

giovani13

New member
Witam, wiele jest takich odpowiedzi ale nie ma takiej sytuacji jak u mnie mianowicie w stanie spoczynku napletek zdejmuj bez problemu pod czas wzwodu sam nie schodzi muszę mu pomóc i też idzie łatwo tylko że jak zejdzie z całego penisa i wejdzie w ten rowek to czuje lekki ból jakby wędzidełko ciągnęło go z powrotem. Na moje oko to wędzidełko jest za krótkie. Dobrze myślę? Jeżeli tak to czy muszę iść do lekarza czy są domowe sposoby bo szczerze to nie potrafię się zmobilizować żeby pójść do lekarza.
 

ppavloww

New member
Jak nie pójdziesz to nie por...sz, proste. Trzeba lepszej mobilizacji?
Sam zabieg wędzidełka, bardzo prosty, szybki, u mnie bezbolesny. Tyle, że trzeba pogadać z lekarzem, pielęgniarką, pokazać wacka przed obcym facetem, a to wszystko jest krępujące. Ale wiedz o tym, że ten problem kiedyś do ciebie powróci, nie wywiniesz się od tego.
 

roonie

New member
Ja miałem dokładnie sytuację taką jak Ty tj. we wzwodzie musiałem pomagać ręką i po zsunięciu czułem ucisk na końcu napletka, tworzył się taki pierścień. Poszedłem na zabieg gdzie skrócili mi napletek o parę milimetrów, dziś już wszystko działa prawidłowo. Najgorsze to chyba tak jak powiedział kolega wyżej ośmielić się iść z problemem do lekarza, ale jeśli już się odważysz to wszystko idzie z górki, a potem już tylko ulga i satysfakcja ;) Naprawdę polecam.

Jak masz bardziej szczegółowe pytania to pytaj.
 

giovani13

New member
a zapytam, co po tym zabiegu jest, chodzi mi o to czy od razu funkcjonujemy normalnie czy jakieś zalecenia czy coś...
chciałbym mieć taką śmiałość pójść z tym do lekarza jak piszę tu na forum... :|
 

anonimus

New member
chłopie ja jestem dwa tygodnie po zabiegu a juz mocno zaluje ze nie zrobiłem tego kilka lat wczesniej!!!a bałem sie jak sk.... a jesli chodzi o to ze sie wstydzisz boisz itp lekarza to nic bardziej smiesznego-on codziennie tyle cyków ogląda ze wrazenia na nim nie zrobisz on to traktuje jak kierowca kierownice wiec nieczego sie nie bójcie tylko dawac do lekarza !!!!
 

anonimus

New member
idz zrób to- bedziesz miał swiety spokój i jeden problem mniej a wiem jak to chodzi po głowie!!a tym bardziej ze masz samo wędzidełko -ja miałem stuleje całkowitą heh to dopiero wstyd :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry