• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to przedwczesny wytrysk?

mampytanie19

New member
Witam. Zakładam temat ponieważ mam pewien problem. Niedawno był mój 1 raz i wszystko poszło dobrze, ale bardzo szybko miałem wytrysk. Polegało to na tym, że doszedłem po około 2 minutach. Miałem tak od zawsze kiedy zacząłem mieć wytryski, że jak długo się nie masturbowałem to wytrysk był szybko i był bardzo duży , ale mniej więcej od momentu jak skończyłem 17 lat mogę masturbować się nawet codziennie i kolejnego dnia wytrysk też będzie właśnie po 2\3 minutach i będzie obfity. Dopiero sprawdziłem , że druga masturbacja tego samego dnia jest dłuższa i wytrysk też jest mniejszy, ale nie zawsze będę miał czas masturbować się przed stosunkiem żeby później dać radę dłużej. Pomyślałem sobie, że produkuje za dużo spermy i mam za dużo hormonów bo mam dość bujne owłosienie i jądra też mam dość spore więć może oto chodzi i już nic z tym nie zrobię. Proszę o radę \ pomoc.
 

Dawid88

Active member
Gratulacje z okazji pierwszego razu! A w temacie to co tu więcej pisać, radzić, pomagać... Sam w swoim poście wszystko wyjaśniłeś.
 

DarQ

Member
Przedwczesny wytrysk, to gdybyś dochodził w kilkanaście/kilkadziesiąt sekund, a nie parę minut. Poczekaj, a z wiekiem pewnie się to wydłuży.
 
Do góry