• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to prostata

czrn

New member
Cześć wszystkim,
Miesiąc temu byłem u urologa - przewlekły ból podbrzusza od okolo pół roku (wczesniej miałem usg brzucha, gastro i kolonoskopie i wszystko wyszlo ok).
Urolog przebadał mnie per rectum, stwierdził że prostata jest faktycznie lekko "pulchna". Zalecił mi badanie na posiew moczu i nasienia - nic nie wykazało, morfologie, CRP i PSA - wszystko w normie. Z wszystkimi wynikami zgłosiłem się znowu do urologa i stwierdził, że mimo dobrych wynikow mam prawdopodobnie przewlekłe zapalenie prostaty. Dostałem Levoxe 10 tab. Po 6-7 dniach łykania faktycznie ból ustąpił i przez kilka dni po "kuracji" miałem spokoj, ale ból znowu powrocil.
Myślicie, że to właśnie prostata? Skoro nie mam żadnych innych objawów, jedynie ciągły ból/dyskomfort w podbrzuszu? Zapisać się na kolejną wizytę?
Sam już nie wiem co robić i co o tym myśleć, może ktoś coś podpowie.
 

Maskonur

Active member
A PSA ile Ci wyszło, ja też mam niby wszystkie badania w normie, ból podbrzusza mi też minął ale czuje że coś jest nie tak, strumień moczu osłabiony, słaby wzwód i lekki dyskomfort w cewce.
 

Grom

Well-known member
Boże, nic nie wyszło to levofloxacyna na 10 dni 😑
Przede wszystkim zmień lekarza.
Niestety za mało danych aby coś powiedzieć.
 

prostownik

Active member
czrn Na dwoje babka wróżyła. U mnie też badania wszystkie w normie były ale jednak miałem objawy, choćby jakąś wydzielinę z cewki, ból podbrzusza, zaczerwienione jądra. Jak masz zero innych objawów i badania w normie to nie wiem. Ale i tak zmień lekarza bo jeśli to prawda to słabo to wygląda.
prawdopodobnie przewlekłe zapalenie prostaty. Dostałem Levoxe 10 tab.
W sensie że przewlekłego zapalenia prostaty nie wyleczy się tylko 10 tabletkami Levoxy.
Ja bym skonsultował z innym lekarzem raczej.
 

umberto

Member
Niestety ja mialem podobnie przy przewleklym plus bol pod moszna i promieniujacy bol w okolicy posladkow czasem do ud. Ale podbrzusze to typowy objaw, aczkolwiek tez charakterystyczny dla drazliwego jelita....
Ogólnie leczenie powinien zlecić lekarz. Sam obecnie już nie stosuję leków ale piję te zioła na prostatę: https://kredensziolowy.pl/produkt/prostamherbs/ Dlatego, ze mój stan znacznie się poprawił.
 

prostownik

Active member
Poza tym że to chamska reklama to jest śmiech na sali co reklamujesz. Za 129zł produkt który składa się z 6 pospolitych ziół dostępnych za grosze w każdym zielarskim?
Jest tam wierzbownica, pokrzywa, perz, skrzyp polny, kukurydza i pietruszka zwyczajna.
W zielarskim sypane zioło to liczmy 4zł za 1 to masz 24 zł tyle że nie masz tego w tabletkach tylko w herbatce do zaparzania. Masakra.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B Czy to prostata, cpps? Prostata 5
P Czy to prostata czy coś innego? Prostata 10
Y Drgania Czy to prostata? Prostata 2
M Prostata czy nie? Prostata 6
H Czy to na pewno prostata ? HELP!!! Prostata 3

Podobne tematy

Do góry