Czy to problem podczas seksu ?

gawin235

New member
Witam mam pytania poniewaz podczas wzwodu nie schodzi mi napletek ale to nie stulejka raczej wedzidełko bo moge napletek sam sciagnac ale zostaje taki faldek pod zoledziem i nawet moze byc tak ze ten fald mi wroci na napletek troche zbytnio nie boli ale tu moje pytanie czy nie bd to problem podczas seksu zamieszczem kilka zdjec pod spodem

:arrow: http://imageshack.us/photo/my-images/88 ... 0197y.jpg/

:arrow: http://imageshack.us/photo/my-images/71 ... 200aa.jpg/

:arrow: http://imageshack.us/photo/my-images/23 ... 201or.jpg/

Dzieki wszystkim za pomoc pozdrawiam
 

Krzysiek77

New member
Hej

Zdjęcia kiepskie, więc trudno ocenić, ale ogólnie Twój penis wygląda ok. Jeżeli jednak zdjęcia są wykonane w stanie spoczynku, to Twoje wędzidełko rzeczywiście może być za krótkie. Czy będzie przeszkadzać w seksie to nie wiem. Można odbywać stosunki bez ściągniętego napletka, tylko że Twoje doznania będą wtedy słabsze.

Powinieneś iść do "dobrego" chirurga-urologa. Pamiętaj jednak, że większość chirurgów po prostu usuwa zbyt krótkie wędzidełko, nazywając to jego "przedłużeniem"... Moim zdaniem to niepotrzebne okaleczanie - dużo lepszym rodzajem zabiegu jest przecięcie/podcięcie wędzidełka laserem lub skalpelem, a nie jego usuwanie. Pamiętaj, że wędzidełko jest najsilniej unerwionym miejscem na penisie, a co za tym idzie, zapewnia wiele przyjemnych odczuć podczas seksu. Uważam, że powinieneś poszukać chirurga, który przedłuży Twoje wędzidełko, a nie bezpowrotnie Ci je usunie, nazywając to pokrętnie "przedłużeniem". Szukaj doświadczonego chirurga-urologa.

Pozdrawiam

Krzysiek
 

Krzysiek77

New member
No to w takim razie moim zdaniem wygląda ok. Teoretycznie wędzidełko wydaje się być nieco za krótkie, ale w praktyce nie musi sprawiać problemów. Jeżeli będziesz odczuwał dyskomfort podczas seksu, to musisz odwiedzić urologa. Prosta sprawa. Ja nie sądzę jednak, żebyś miał problem.

Pozdrawiam

Krzysiek
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S Obrzezanie czy to problem Obrzezanie 1
D Nie wiem czy mam problem :V Inne 5
S Czy przez stulejkę mogę mieć problem ze wzwodem? Stulejka 1
S Problem czy nie ? Inne 10
D Poważny problem grzybica czy stan zapalny. Inne 0
Do góry
TOPlist