Czy to normalne?

Mawer2

New member
Mam dziewczyne, ona uprawiala juz seks a ja nie i mimo to ze nie boje sie ani nie stresuje sie itp ze bedziemy to prawdopodobnie robili to czuje w srodku taki jakis bol wewnetrzny ze ona to robila a ja nie a mam miec z nia miec ten pierwszy raz, czy to normalne? Czy poprostu cos sobie ubzduralem? Co robic? I nie to nie jest dziewczyna taka ze ot tak, tylko planuje z nia byc jak najdluzej jesli to tylko bedzie mozliwe :) prosze o jak najwiecej odpowiedzi i wyrazajcie swoje zdanie, niewiem czy olac to wewnetrzne uczucie i mi poprostu przejdzie czy co mam zrobic?
 

Slavkov

New member
Nic z Tobą nie jest nie tak.
Nie myśl o tym w takich kategoriach. Jestem zdania, że wielu facetów miało lub ma podobny dylemat do Twojego. Moim zdaniem to powinieneś podchodzić do tego jak najbardziej naturalnie. Nie myśl o tym w takich kategoriach, bo wyjdzie, że jesteś zainteresowany tylko pewną kategorią kobiet.
Jestem zdania, że jeśli traktujesz związek poważnie, to powinieneś mieć na uwadze, że ona jest dla Ciebie najważniejsza teraz - bez względu na przeszłość i na to co i z kim robiła.
 
Rozpoczęty przez Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
E 1 dzień po - czy to normalne? Krótkie wędzidełko 9
M Czy takie zmiany sa normalne (4 dzien) Po zabiegu obrzezania 3
L Rok po zabiegu - Czy to normalne? Po zabiegu obrzezania 1
P Czy to normalne? Krótkie wędzidełko 0
M Czy to normalne Inne 1
Podobne tematy

Do góry