Czy to normalne?

Wah

New member
Zaraz będę tutaj pojechany pewnie że się na oglądałem porno gdzie tam wszystko jest idealne a teraz płacze.. i tak i nie. Zresztą mam dziewczynę, porozmawiam z nią wytłumaczę. Bo uwierzcie że przez takie coś to facet jest tym który unika sexu a nie kobieta. Nie wiedziałem jak jej to powiedzieć ale spróbuje. Spróbuję też namówić ją do sexu o ile się zgodzi i napisze Wam czy mi się tam coś obciera, czy coś zawadza czy wogole. Kto może niech trzyma kciuki
 

promatyk1

Member
Każdy fiut jest inny, tak jak i właściciel :D Jeśli coś ci w nim nie pasuje, to zostaje albo praca nad sobą i akceptacją tego jaki jest, albo zabieg. W akceptacji ci nie pomogę. Mnie też mój naplet wkurzał i poszedłem na zabieg żeby się go pozbyć :D
Wybierz tylko dobrego chirurga, bo na tym forum znajdziesz setki wątków, gdzie ludzie mają totalnie spartolone knagi i żałują.
 
  • Like
Reactions: Wah

nope

Well-known member
@Wah rozumiem Cie. Ja po prostu odradzam obrzezanie ludziom którzy są "sprawni" ponieważ zabieg to chwila wyrzeczeń, rekonwalesacji i potem ładne zabliźnianie. Zawsze sie cos może nie udać, cos chirurg spieprzy albo coś. Ja np z obrzezania jestem bardzo zadowolony i wizualnie i w akcji tak samo twierdzi moja partnerka i takich ludzi tutaj jest też multum ale i zdarzają się tacy co na to obrzezanie narzekają. Jeżeli czujesz że chcesz to wiadomo że i tak to zrobisz. Też nastawienie dużo robi. Jeden jak pomysli o obrzezaniu to czuje sie jak kaleka i czuje wstyd a drugi czuje sie lepiej bo ma "nowego, lepszego" fiuta. Od siebie doradze jeszcze żebys wybrał mądrze lekarza i będzie git.
 

Wah

New member
To znowu ja, nie chce zakładać kolejnego tematu, pozwólcie, że zapytam Was o coś jeszcze. Bo wczoraj zauważyliśmy, że na moich penisie od dołu na napletku wyrzuciło jakby białe grudki, krostki które rosną takimi kępkami, po kilka sztuk. Orientuje się mniej więcej co to są grudki perliste i one są u mnie na członku ale oprócz tego jest coś takiego jak na foto. Jest to bardzo podobne właśnie do tych grudek ale z tego co wyczytałem tu na forum te grudki zwykle są jedynie w tym rowku pomiędzy żołędziem a reszta. A tutaj są jakby jeszcze niżej. Nie chce znowu się naczytać byle czego a wizyte u lekarza mam dopiero w lipcu. Czy to samo zniknie? Bo dopiero to zostało zauważone, w sensie ja od spodu tego nie widziałem.
 

nope

Well-known member
Kaszaki, lub grudki perliste. Niczym sie nie przejmuj. Sam takie miałem i nawet pytalem o nie urologa. U mnie akurat zniknęły po obrzezaniu bo akurat ta czesc skóry poszla do cięcia 😅
 

Wah

New member
Czyli jak to rozumieć? Że samo zniknie czy po prostu to normalne tak jak grudki perliste i nie ma co się przejmować, bo takie krostki to normalne?
 

nope

Well-known member
Jest to związane z pracą gruczołów łojowych i nie ma się czym przejmować po prostu. Zreszta pojdziesz do lekarza zaniedlugo z tego co piszesz i wszystko bedziesz wiedział. Bo my tutaj też ekspertami nie jesteśmy tylko to co widzieliśmy na forum więc mylić się możemy.
 
Do góry