• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to nie będzie robiło problemu przy zbliżeniu ?

Harnold

New member
Witam, czy mój sprzęt nie będzie robił problemów przy kontakcie seksualnym z partnerką? Chodzi mi o to czy to normalne ze jest ta oponka pod żołędzią w stanie wzwodu. Przyznaje się ze nie miałem jescze pierwszego razu a chciałbym wkoncu spróbować, pozdrawiam gorąco i czekam na odpowiedzi, załączam zdjęcie

 

richyrich

Active member
Zobacz mój temat - z tego co widzę to mój wyglądał niemal tak samo, widać że jest jakieś zwężenie i zdecydowałem się na zabieg. Ogólnie problemu jako takiego nie będziesz miał, w takim sensie że normalnie wejdziesz i będziesz mógł ciupać, ale

1. bez dobrego nawilżenia nici z gumy, ten napletek ci się będzie nawijał na żołądź, ściągał prezerwatywę, z nawilżeniem zresztą często też
2. będziesz często masturbować się w swoim napletku zamiast faktycznie r*%@(ć, bo podobnie, ten napletek nie rozwija ci się po całej długości, czyli doznania twojej partnerki będą słabsze

Ogólnie musisz wypróbować jak to będzie u ciebie i na ile te powyższe rzeczy będą występować, u mnie to było do momentu w którym się zirytowałem i poszedłem to ogarnąć, bez testu nie ocenisz niestety, więc musisz wypróbować.
 

richyrich

Active member
Tego nie powiedziałem i bym cie nie wysyłał od razu na zabieg, ale sugeruje, że musisz sprawdzić jak u ciebie działa w akcji 😉 ale skoro pytasz to pewnie coś Ci przeszkadza, bo to da się nawet przy waleniu ocenić
 

Trolo

Well-known member
Jak możesz zdecydować się na zabieg obrzezania całkowitego na podstawie tego co komuś sie działo. A jak coś pójdzie nie tak, będą komplikacje, będziesz niezadolowony, to co wtedy do kogo bedziesz miał pretensje? Ten kto Ci doradzał nie przyszyje Ci napletka... To jest droga w jedną stronę. Można sobie zepsuć sprzęt bardzo łatwo. Wskazań nie masz zdrowotnych, z tym faldem mozna sobie poradzić tak, że zakladasz prezerwatywę na nie całkiem zsunięty napletek, a potem sciagasz go do rowka. Jak masz nawilżenie pod gumą to wiadomo, że bedzie się zsuwać.
 

Harnold

New member
Jak możesz zdecydować się na zabieg obrzezania całkowitego na podstawie tego co komuś sie działo. A jak coś pójdzie nie tak, będą komplikacje, będziesz niezadolowony, to co wtedy do kogo bedziesz miał pretensje? Ten kto Ci doradzał nie przyszyje Ci napletka... To jest droga w jedną stronę. Można sobie zepsuć sprzęt bardzo łatwo. Wskazań nie masz zdrowotnych, z tym faldem mozna sobie poradzić tak, że zakladasz prezerwatywę na nie całkiem zsunięty napletek, a potem sciagasz go do rowka. Jak masz nawilżenie pod gumą to wiadomo, że bedzie się zsuwać.
Tylko ze wtedy i gumka się zsunie a tego bym nie chciał
 

Podobne tematy

Do góry