• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to kiła

dziwak

New member
Jestem Bi. Jakieś półtora miesiąca temu uprawiałem oral, zrobiłem facetowi loda. Po tygodniu bolały mnie węzły chłonne na szyi, ale po kilku dniach przeszło. Niedawno bolał mnie jeden migdał. Ale po trzech dniach przeszło. Nie mam żadnych innych dolegliwości. Żadnych ropieni czy coś podobnego. Lubię całować moją kobietę po piersi.U mojej kobiety pojawił się ropień w górnej części piersi. Jest nie bolący, nie wydziela się żadna ropa czy coś podobnego.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Polecałbym nie chodzić na lewiznę jak jesteś w związku. Bycie bi nie jest wymówką by obciągnąć komuś mając partnera (partnerke)
 

toastt

Well-known member
Idź może do lekarza chorób zakaźnych, bo prócz kiły jest jeszcze szereg innych syfów, które można złapać. Najlepiej iść teraz, kiedy sprawa jest jeszcze świeża, żebyś potem nie miał żalu do siebie.
 

czesc002

New member
strata czasu na lekarza pierwszego kontaktu/chorob ogolnych, a chorobska sie rozwijają, tylko dermatolog/wenerolog (teraz terminy są po pół roku, trza isc prywatnie) albo taki typowy w poradni dla gejow...to znaczy tam gdzie robią bezplatne testy na hiv, bo nie mam juz pomyslu gdzie by mozna ruszyc, jak czytam tu historie niektorych i pamiętam swoją sprzed prawie roku to mam wrazenie że lekarze pierwszego kontaktu leczą na oślep i w ogole nie znają się na tym, nie wiedzą co ktoś ma, przepisuja kilka lekow ktore wcale nie pomagają a jeszcze szkodzą...w gardle może być kiła, rzeżączka, opryszczka, powinienes zroobic kompleksowe badania na wszystkie wenery jakie są
 

Podobne tematy

Do góry