• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to choroba ?

Mate00o

New member
Witajcie, mam 23lata i pewien problem z przyrodzeniem mianowicie mam dziwny czubek na końcu żąłedzi, do tego żołądż jest po części wrażliwa przy dotyku, głownie na środku, przy zwodzie też tak mam i wygląda na popekaną/wyschniętą? , ale wtedy jest mniej dokuczliwe + mam dziwne kropki pod żołedziem. Dodam że masturbowalem się z napletkiem
 

Zib33

Active member
"Czubek" wygląda jak opuchnięcie cewki. Ale może tez być taka anatomia. Żołądź wygląda ok, kropki to grudki perliste (powszechne, nieszkodliwe). Jak dla mnie brak powodów do niepokoju, możesz ewentualnie zacząć nosić inną bieliznę (inny materiał, inny proszek) bo stąd może się brać lekkie podrażnienie.
 

Mate00o

New member
"Czubek" wygląda jak opuchnięcie cewki. Ale może tez być taka anatomia. Żołądź wygląda ok, kropki to grudki perliste (powszechne, nieszkodliwe). Jak dla mnie brak powodów do niepokoju, możesz ewentualnie zacząć nosić inną bieliznę (inny materiał, inny proszek) bo stąd może się brać lekkie podrażnienie.
Masz na myśli bardziej obcisłą ?
 

nope

Well-known member
Zacznij stosowac jakiś płyn intymny do mycia sie tam albo np szare mydło. Nie wysusza tak w porownaniu do np zeli pod prysznic. Jak nie pomoże na suchość itd to do lekarza.
 

Podobne tematy

Do góry